Obsesja na punkcie Skody

Obsesja na punkcie Skody24.07.2008
Serdecznie zapraszamy na ogólnopolski zlot miłośników i użytkowników samochodów marki Skoda. Piątą już edycję corocznego spotkania - Skoda Obsession, tradycyjnie organizuje Ogólnopolski Skodovka-Club.

- Zlot miłośników Škody ma charakter pikniku, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję poznać się, porozmawiać, podziwiać swoje auta, ale przede wszystkim wziąć udział w licznych konkurencjach zlotowych - mówi szef Skodovka-Club, Paweł Jański. Jak co roku, organizatorzy przewidzieli zabawy nie tylko dla kierowców, ale również dla osób towarzyszących oraz dla najmłodszych uczestników.

Škoda Obsession 2008 rozpocznie się w piątek, 5 września na terenie ośrodka wypoczynkowego w Skubiance (okolice Nowego Dworu Mazowieckiego). Przy tradycyjnym ognisku organizatorzy i członkowie klubu Skodovka czekają na innych miłośników marki Škoda ze wszystkich stron Polski. Podczas zeszłorocznego zlotu jeden z uczestników pokonał swoją 26-letnią Škodą 105S aż 330 km, żeby spędzić czas wraz z innymi fanami czeskiej marki.

Właściwy zlot wraz z konkurencjami rozpocznie się w sobotę, 6 września o godzinie 10, na terenie Portu Lotniczego w Modlinie i potrwa do niedzieli, 7 września, na ten dzień organizatorzy zaplanowali zwiedzanie Twierdzy Modlin.

- Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników marki na zlot Škoda Obsession 2008. Podczas poprzednich edycji mieliśmy przyjemność gościć nawet 70 samochodów stanowiących pełen przekrój historii marki Škoda, od modeli z lat 50-tych i 60-tych po najnowsze modele, jak Škoda Octavia drugiej generacji. W tym roku niecierpliwie oczekujemy przybycia zarówno historycznych modeli jak i tegorocznej premiery marki - Nowej Škody Fabia Combi. Liczymy też, że na zlot przyjedzie Nowy Superb, który pojawi się w salonach Škody na początku września - mówi szef Skodovka-Club, Paweł Jański.

Źródło: Skoda Auto Polska