Skoda najlepsza w Indiach

Skoda najlepsza w Indiach30.09.2008
Skoda ponownie w ciągu dwóch kolejnych lat wygrywa w Indiach w badaniu poziomu zadowolenia w zakresie sprzedaży Sales Satisfaction Index (SSI) StudySM, przeprowadzonym przez J.D. Power Asia Pacific na podstawie opinii klientów salonów samochodowych.

Škoda India wygrała ranking sieci dealerskich z wynikiem SSI 799, uzyskując wyjątkowo dobre noty we wszystkich siedmiu kategoriach, składających się na ocenę poziomu zadowolenia klienta przy zakupie nowego pojazdu.

Skoda najlepsza w Indiach 1Badanie, prowadzone już po raz dziewiąty, ocenia poziom zadowolenia klienta przy zakupie nowego pojazdu w zakresie procesu sprzedaży i dostawy w siedmiu głównych kategoriach: proces dostawy, punktualność dostawy, osoba sprzedawcy, inicjacja sprzedaży, obiekt przedstawiciela handlowego, dokumentacja oraz zawarcie umowy. - Klienci Škody są szczególnie zadowoleni z osoby sprzedawcy i procesu inicjacji sprzedaży - powiedział Mohit Arora, Dyrektor J.D. Power and Associates z Singapuru.

Najnowszą edycję rankingu przeprowadzono w Indiach w 2008 roku w oparciu o opinie ponad 5 416 właścicieli samochodów 41 różnych modeli w okresie od dwóch do sześciu miesięcy od początku ich użytkowania. Sprawdzanie trwało od marca do czerwca 2008 roku w 20 miastach w Indiach. Wyniki badania wskazują, że przeciętny ogólny poziom zadowolenia w branży samochodowej wynosi 767 punktów na skali 1000-punktowej, przy czym sześciu z dziesięciu producentów samochodów uwzględnionych w badaniu osiąga wynik powyżej średniej.

Thomas Kuehl, członek Zarządu, dział Sprzedaży i Marketingu, Škoda India, odbierając nagrodę powiedział: - Dwukrotna wygrana w rankingu SSI J.D. Power lat to dla nas niezwykły zaszczyt. Nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania naszych klientów, oferując samochody światowej klasy, zwiększając korzyści z posiadania naszych pojazdów i budując świetne relacje z klientami. Dziękujemy naszym partnerom biznesowym i klientom za udzielone nam zaufanie i korzystanie z naszych usług. Dane przedstawione przez J.D. Power są najlepszym potwierdzeniem naszego sukcesu.

Źródło: Skoda Auto Polska