Nowa Skoda Fabia -Najlepsza w Polsce-

Nowa Skoda Fabia -Najlepsza w Polsce-22.10.2008
Nowa Skoda Fabia okazała się najlepszym modelem samochodu w konkursie "Najlepsze w Polsce". Plebiscyt zorganizowało Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu wraz z wielkopolskimi mediami, a głosowało w nim ...

...2500 czytelników, słuchaczy i Internautów z całej Polski.

Podczas uroczystego wręczenia godła "Najlepsze w Polsce" gratulacje dla Skoda Auto Polska S.A. składali m.in. organizatorzy konkursu oraz Wojewoda Wielkopolski Piotr Florek. - Na najlepszych głosowali głównie Wielkopolanie, którzy dużą wagę przywiązują do rzetelności, uczciwości i jakości. Cieszymy się ze zwycięstwa Škody tym bardziej, że polski importer produktów czeskiego koncernu ma swoją siedzibę w Poznaniu - mówi Jacek Bielaczyk, dyrektor konkursu.

Nowa Skoda Fabia -Najlepsza w Polsce- 1 Certyfikat Konsumenckiego Konkursu Jakości "Najlepsze w Polsce" przyznaje się co roku by wyróżnić i wypromować produkty i usługi świadczone przez firmy z krajów Unii Europejskiej cieszących się największym uznaniem Konsumentów w Polsce. Godło Promocyjne "Najlepsze w Polsce" w 2003 roku zastąpiło "Dobre, bo Polskie", funkcjonujące od stycznia 1992 roku. Nagrody przyznawane są dwa razy w roku w kategoriach Usługi i Produkty. W plebiscycie głosują Konsumenci za pomocą kuponów zamieszczanych w Głosie Wielkopolskim, na stronie internetowej Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego lub oddając głosy telefoniczne. Klienci oceniają przede wszystkim walory użytkowe i jakość produktów, a o wyróżnieniu danego produktu lub usługi decyduje ilość przyznanych głosów.

Doceniona w tegorocznej edycji plebiscytu konsumenckiego Nowa Škoda Fabia to najpopularniejszy model Škody i zarazem najpopularniejszy sprzedawany w Polsce samochód. Występuje w dwóch wersjach nadwoziowych: hatchback i combi. Premiera Fabii hatchback odbyła się w kwietniu 2007, od tego czasu sprzedano w Polsce 9014 egzemplarzy - 3883 sztuk w 2007 roku i 5131 w okresie styczeń - lipiec 2008. W lutym trafiła do sprzedaży druga wersja nadwoziowa - Fabia Combi. W tym roku w Polsce model ten zakupiło 2656 Klientów.

Źródło: Skoda Auto Polska