Nowy Superb dla Gentlemana

Nowy Superb dla Gentlemana31.10.2008
Nowy Superb uznany został przez miesięcznik "Gentleman" za jedno z pięciu najlepszych aut luksusowych dostępnych na polskim rynku. Nowa generacja flagowej limuzyny marki Skoda - model Superb - to samochód elegancki ...

...a zarazem funkcjonalny. Oferuje on wysoki komfort podróży oraz znaczną przestrzeń wnętrza w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami - ocenia redakcja "Gentlemana". Szczególną uwagę redaktorzy tego popularnego magazynu life-stylowego zwrócili na zastosowanie automatycznej skrzyni biegów DSG, bogatą gamę silników o mocy do 260 KM oraz dostępność napędu na cztery koła.

Nowy Superb dla Gentlemana 1 - Cieszymy się, że nasz model flagowy został dostrzeżony przez tak prestiżowy magazyn jak "Gentleman". To kolejne wyróżnienie dla tegorocznej premiery Škody. Nowy Superb to samochód, który szybko zyskał szczególne uznanie naszych Klientów - mówi Michał Brzeziński, product manager odpowiedzialny za Škodę Superb. - Jest przecież jednym z najbardziej wysmakowanych i nowoczesnych modeli na rynku. Łączy atrakcyjną formę z wieloma innowacjami technologicznymi, które zapewniają wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa. To w Nowym Superbie pojawił się przecież, po raz pierwszy w branży motoryzacyjnej, Twindoor - nowatorski system umożliwiający otwieranie pokrywy bagażnika jak w eleganckim sedanie lub praktycznym liftbacku - wyjaśnia Brzeziński.

Miesięcznik dokonał w tym roku po raz pierwszy wyboru najlepszych zdaniem redakcji marek luksusowych. W każdej spośród czternastu kategorii wskazał pięć godnych uwagi towarów, firm oraz usług. W kategorii luksusowy samochód osobowy dla gentlemana zwyciężyła Lancia Delta. Poza Nowym Superbem w gronie wyróżnionych aut znalazły się także: Audi A6, Citroen C5 oraz Seat Ibiza.

Źródło: Skoda Auto Polska