Znakomitości z białym dachem

Znakomitości z białym dachem02.01.2009
Skoda Fabia zabiera brytyjskich telewidzów na spotkanie z takimi sławami jak Sarah Jessica Parker, Keira Knightley, Noel Gallagher i Katie Melua. ITV to największy komercyjny nadawca telewizyjny na Wyspach Brytyjskich.

Tej zimy dzięki Škodzie Fabia widzowie popularnego programu lifestylowego "Entertainment Tonight" mają zapewnioną cotygodniową porcję plotek o gwiazdach oraz rozrywkowy serwis informacyjny.

Znakomitości z białym dachem 1Fabia z białym dachem została oficjalnym samochodem programu i teraz Lucy Kite, reporterka telewizji ITV ds. rozrywki, podąża wraz z nią na spotkania z "celebrities". Fabia zatem wiernie towarzyszy dziennikarce w poszukiwaniu najnowszych wiadomości ze świata show-biznesu.

Małego pomocnika ITV widziano ostatnio w wytwornych okolicach w regionie Midlands - zarówno w popularnych miejscach spotkań gwiazd oraz pełnych zieleni dzielnicach, jak i w studiach telewizyjnych i nagraniowych. Model Škody zabrał widzów w podróż, podczas której w wywiadach na żywo wzięły udział takie gwiazdy jak Sarah Jessica Parker, Keira Knightley, Shayne Ward, Noel Gallagher, Jamelia, Katie Melua, Donny Osmond i wielu innych.

- Zależało nam na wyborze wyjątkowego samochodu, ponieważ "Entertainment Tonight" ma wyjątkowa formułę. Dostarcza widzom najnowszych wywiadów z gwiazdami w połączeniu z najświeższymi informacjami o wydarzeniach w regionie. Do takiego zadania urocza Fabia z białym dachem nadaje się idealnie - wyjaśnia Marcus Bennett z ITV.

Źródło: Skoda Auto Polska