Najlepszy Sprzedawca sieci dealerskiej Skody 2008

Najlepszy Sprzedawca sieci dealerskiej Skody 200812.02.2009
Jacek Mikła z firmy Bednarek w Dobroniu koło Łodzi wygrał najnowszą edycję konkursu na Najlepszego Sprzedawcę organizowanego co roku przez Skoda Auto Polska S.A. Tegoroczny konkurs reprezentował nieco inną formułę niż poprzednie.

Tym razem składał się z trzech etapów i trwał przez prawie osiem miesięcy. W rankingu punktów organizatorzy brali pod uwagą zarówno wyniki indywidualne, jak i wynik grupowy.

Dziewięciu finalistów konkursu Najlepszy Sprzedawca 2008 spotkało się w Rezydencji Spalskiej, gdzie uczestnicy eliminacji finałowych walczyli o najwyższe laury.

Najlepszy Sprzedawca sieci dealerskiej Skody 2008 1Byli to sprzedawcy reprezentujący bardzo wysoki poziom kompetencji sprzedażowych:Tomasz Robakiewicz z firmy Złomańczuk z Grudziądza, Wojciech Kozaryna - Ultima Jelenia Góra, Marcin Bęza - Auto Wimar Opacz Kolonia, Piotr Żyła - firma Bieranowski z Bydgoszczy, Sylwester Śliwiński - Auto Plus Kędzierzyn Koźle, Rafał Krzyżanowski firma Złomańczuk z Torunia, Jacek Mikła i Michał Balińsk z firmy Bednarek Dobroń oraz Andrzej Rzeźnikowski - Plichta z Gdyni.

- Każdy Klient salonu samochodowego mógłby życzyć sobie, aby być obsłużonym przez takiej klasy profesjonalistów - komentuje Aleksandra Janicka.

Zwycięzcą konkursu został Jacek Mikła z firmy Bednarek Dobroń, drugie miejsce zajął Tomasz Robakiewicz z firmy Złomańczuk z Grudziądza, a na trzecim miejscu uplasował się Piotr Żyła - firma Bieranowski z Bydgoszczy.

- Obserwując zmagania wybitnych sprzedawców sieci dealerskiej jesteśmy przekonani, że tegoroczny konkurs będzie również pasjonującą rywalizacją o tytuł najlepszego - dodaje Aleksandra Janicka.

Źródło: Skoda Auto Polska