Skoda Yeti w Lipsku

Skoda Yeti w Lipsku17.03.2009
W Europie Środkowej prapremiera Skody Yeti będzie miała miejsce podczas największego w tym regionie salonu motoryzacyjnego, odbywającego się w Lipsku. Światowa premiera modelu Yeti miała miejsce na początku marca podczas Geneva Motor Show.

Teraz będzie można obejrzeć go na ekspozycji Škoda Auto podczas jednych z najważniejszych w Europie Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych AMI w Lipsku. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 28 marca - 5 kwietnia, a organizatorzy oczekują, że zobaczy ją 290 tys. zwiedzających. Wśród nich z pewnością znajdzie się spora grupa gości z Polski - Lipsk leży jedynie 200 km od zachodniej granicy naszego kraju.

Jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tych targów będzie model Škoda Yeti. - Podczas salonu w Genewie wywołał on ogromne zainteresowanie dziennikarzy i innych zwiedzających. Liczymy, że podobnie będzie także w Lipsku - mówi Sebastian Szczęsny, Communication Manager Skoda Auto Polska S.A. W Niemczech odbędą się również inne prapremiery czeskiego koncernu, które zadebiutowały dwa tygodnie temu w Szwajcarii - Fabia Scout i Octavia GreenLine. Škoda Auto przygotowała także przegląd wszystkich modeli ze swego portfolio, w tym Fabię Sportline, odświeżoną Octavię i aż cztery wersje Superba. Mocnym akcentem wystawy będzie prezentacja ekologicznej linii modeli Škody - GreenLine.

Źródło: Skoda Auto Polska