Najbardziej zadowoleni ze Skody

Najbardziej zadowoleni ze Skody23.04.2009
Skoda otrzymała tytuł Najlepszego Producenta Roku 2009 w plebiscycie Driver Power zorganizowanym przez brytyjski magazyn "Auto Express". Jego czytelnicy wybierali najlepsze ich zdaniem samochody pod względem satysfakcji klienta.

Najwyższe noty samochodom marki Škoda przyznało ponad 20 tys. czytelników magazynu "Auto Express", oceniając swoje pojazdy pod kątem niezawodności, jakości wykonania, kosztów eksploatacji, osiągów, prowadzenia i komfortu podróżowania. Ten rok jest szóstym z rzędu, w którym Octavia zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce. Škoda Superb uplasowała się na miejscu drugim, ustępując tylko Jaguarowi XF.

Pierwsza dziesiątka najlepszych modeli w rankingu Driver Power 2009:
1. Jaguar XF
2. Škoda Superb (poprzednia generacja)
3. Škoda Octavia
4. Land Rover Discovery
5. Lexus RX
6. Kia cee'd
7. Rover 75
8. Mercedes-Benz Klasa E
9. Land Rover Freelander
10. Toyota RAV4

W rankingu czołowych producentów pierwsze miejsce zdobyła marka Škoda, która przez pięć ostatnich lat plasowała się na drugiej pozycji. AKAPIT} - Dostarczamy na rynek samochody, które są źródłem zadowolenia Klientów, co potwierdza zwycięstwo w plebiscycie Driver Power. Satysfakcja Klientów jest dla nas najważniejsza zarówno podczas projektowania aut jak i podczas ich późniejszej eksploatacji. Kluczową rolę w budowie satysfakcji Klienta odgrywa jakość usług oferowanych przez punkty dealerskie Škody - mówi Robert Hazelwood, Škoda UK Brand Director. - Jesteśmy dumni z nagrody dla Najlepszego Producenta Roku i cieszymy się, że właściciele naszych samochodów są z nich bardzo zadowoleni - dodaje Hazelwood.

Źródło: Skoda Auto Polska