Skoda Octavia w służbie portugalskiej policji

Skoda Octavia w służbie portugalskiej policji21.05.2009
W ostatnim czasie Skoda przekazała 160 Octavii oddziałom portugalskiej policji. Jest to kolejna partia samochodów dostarczona do portugalskich służb bezpieczeństwa - do których od 2004 r. trafiło już 1125 Octavii.

Uroczystość odbyła się na placu Cesarskim, obok klasztoru Hieronimitów, a przewodniczył jej Minister Stanu i Administracji Wewnętrznej António Costa.

Skoda Octavia w służbie portugalskiej policji 1Podczas przekazania 160 samochodów Octavia 1.9 TDI 105 KM obecni byli też Cesar Branco i Magno Gonçalves, przedstawiciele Dyrekcji ds. Sprzedaży Specjalnej i Nowych Kanałów Sprzedaży spółki SIVA, oficjalnego dystrybutora Škoda Auto w Portugalii.

Nowe samochody przeznaczone są do patroli policyjnych i zostaną przekazane do różnych oddziałów regionalnych policji w części kontynentalnej kraju, na Azorach i Maderze.

- Tak wyjątkowy wynik jest skutkiem świetnej jakości i niezawodności naszych samochodów, niskich kosztów eksploatacyjnych oraz kompleksowej obsługi posprzedażnej. Jesteśmy chwaleni za terminowe dostawy oraz współpracę w zakresie szkoleń bezpiecznej jazdy - mówi Raul Simao, Dyrektor Marketingu Škody w SIVA.

Źródło: Skoda Auto Polska