Skoda Auto na wystawie motoryzacyjnej w Delhi

Skoda Auto na wystawie motoryzacyjnej w Delhi18.01.2010
W zeszłym tygodniu, w Delhi, zakończyła się jedna z najważniejszych na świecie wystaw motoryzacyjnych. Zadebiutowała podczas niej długo oczekiwana Skoda Yeti. Zaprezentowano również Fabię oraz Octavię, w Indiach znaną pod nazwą Laura.

Škoda Yeti to pierwszy SUV Škody na rynku indyjskim. Zarówno fachowcom, jak i gościom odwiedzającym wystawę zaprezentowano modele Yeti z napędem 4x4, w połączeniu z silnikiem 1,8 TSI 160 KM oraz 2,0 TDI CR 140 KM.

Skoda Auto na wystawie motoryzacyjnej w Delhi 1 Goście odwiedzający największą indyjską wystawę samochodów zapoznali się również z europejskimi modelami – Fabią Sportline – najmniejszym modelem Škody o sportowym zacięciu oraz dbającą o środowisko Fabią GreenLine.

Według Reinharda Junga, Prezesa Zarządu Škoda Auto: „Wejście na nowy, rozwijający się i przyszłościowy rynek za każdym razem jest dla nas ogromnym wyzwaniem. Konieczne jest opracowanie dobrej strategii, zaproponowanie odpowiednich produktów i znalezienie kompetentnych pracowników. Wszystko to udało nam się tu, w Indiach, czemu dowodzą nasze wyniki. Jesteśmy tu już od dziewięciu owocnych lat: ciągle wprowadzamy nowe produkty, poszerzamy sieć sprzedaży oraz zwiększamy liczbę sprzedanych aut” – dodał Jung.

Źródło: Skoda Auto Polska