Superb Combi i Yeti dla zespołu Leszka Kuzaja

Superb Combi i Yeti dla zespołu Leszka Kuzaja04.02.2010
Wczoraj w Poznaniu w siedzibie Firmy Sunny - Dealera Skody przekazano Leszkowi Kuzajowi dwa samochody marki Skoda - model Yeti i Superb Combi. "Współtworząc zespół SkodaCastrol Rally Team, podjęliśmy decyzję ...

...o przekazaniu do użytkowania Leszkowi Kuzajowi dwóch samochodów. Jesteśmy przekonani, że nowy Superb Combi jak i Škoda Yeti 4x4 zwiększy komfort pracy oraz zagwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa" - skomentował Tomasz Piasny, Kierownik Zespołu PR w Skoda Auto Polska S.A. przekazując kluczyki do samochodów.

Leszek Kuzaj odbierając kluczyki powiedział: "Škoda Yeti 4x4 będzie samochodem używanym do obsługi zespołu ŠkodaCastrol Rally Team.

Superb Combi i Yeti dla zespołu Leszka Kuzaja 1Yeti będzie nam zawsze towarzyszyć podczas rajdów, treningów i testów. W sposób szczególny cieszy nas napęd na cztery koła, w który wyposażony jest samochód. Oczywiście nie bez znaczenia jest również świetne zawieszenie w tym aucie."

Komentując otrzymanie Superba Combi, Kuzaj powiedział: "Superb Combi wyposażony w silnik benzynowy o pojemności 3.6 litra będzie modelem używanym wyłącznie przeze mnie. Cieszę się, bo to auto wysokiej klasy, bardzo bogato wyposażone. Co ciekawe, również z napędem na obie osie. Sylwetka modelu, jego wykończenie, a przede wszystkim osiągi są po prostu imponujące. Myślę również, że wprowadzenie wersji combi na rynek, będzie przełomem dla marki Škoda - marki oferującej wysoką jakość za rozsądną cenę."

W tym roku Leszek Kuzaj wystąpi w 8 eliminacjach Rajdowych Mistrzostw Polski, pierwszy start zaplanowany jest na 16-18 kwietnia 2010 r.

"Przygotowania do Rajdowych Mistrzostw Polski przebiegają zgodnie z planem. Ludzie, z którymi pracuję, są fantastyczni, pełni zapału i pomysłów. Obecnie czekamy na rajdową Fabię S2000 i już wkrótce rozpoczniemy prace nad dostrojeniem samochodu do specyfiki polskich oesów" - dodał Kuzaj.

Źródło: Skoda Auto Polska