Skoda Yeti podwójnie nagrodzona!!!

Skoda Yeti podwójnie nagrodzona!!!24.02.2010
Skoda Yeti zgarnia kolejne nagrody - tym razem w dwóch plebiscytach, zorganizowanych przez pisma motoryzacyjne oraz pismo kobiece. W konkursie "Auto Lider 2009" organizowanym przez tygodnik Motor i miesięcznik Auto Moto, ...

...wyróżniono model w kategorii "reklama prasowa". Kolejną nagrodę Yeti otrzymał od jurorek i czytelniczek miesięcznika Twój Styl - w plebiscycie na Kobiecy samochód 2009. Model Yeti zwyciężył w kategorii "auto miejskie".

19. lutego w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której organizatorzy konkursu - tygodnik Motor i miesięcznik Auto Moto - wręczali nagrody Auto Lider za rok 2009. W imieniu Skody statuetkę za kampanię prasową Yeti odebrał Marcin Weksej - specjalista ds. kontaktu z dziennikarzami w Skoda Auto Polska S.A. Konkurs, w którym czytelnicy mogli oddawać swoje głosy odbył się już po raz ósmy.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że nowy model Skody - Yeti - został tak ciepło przyjęty przez czytelników i czytelniczki. Kampania reklamowa jest bardzo ważnym elementem przy wprowadzaniu na rynek każdego nowego modelu samochodu, dlatego tym bardziej cieszy nas to wyróżnienie" - powiedział Weksej.

Kolejną nagrodę Yeti otrzymał od miesięcznika Twój Styl - w plebiscycie na Kobiecy samochód 2009. Model Yeti zwyciężył w kategorii "auto miejskie". Tutaj decydowały jurorki i czytelniczki miesięcznika. W skład jury konkursu weszły: prezenterka telewizyjna, dziennikarka i aktorka, a obradom przewodniczyła znana scenarzystka - Ilona Łepkowska.

Komentując wygraną w plebiscycie Twojego Stylu, Weksej powiedział: " Zwycięstwo w tej kategorii potwierdza, że Yeti świetnie sprawdza się w mieście, co jak widać, doceniają też przedstawicielki płci pięknej. Mimo fatalnej pogody, jaka towarzyszyła jurorkom podczas testowana modelu, Yeti nie zawiódł w żadnym momencie i udowodnił, że poza swymi terenowym zacięciem, idealnie nadaje się również do jazdy po mieście."

Źródło: Skoda Auto Polska