Kuzaj i jego team już w blokach startowych

Kuzaj i jego team już w blokach startowych12.04.2010
8. kwietnia na torze Automobilklubu Rzemieślnik w Słomczynie odbyła się kolejna prezentacja dziennikarska teamu SkodaCastrolBP Rally Team. Emocje dotyczące Rajdowych Mistrzostw Polski rosną, a początek nowego sezonu rajdowego zbliża się już wielkimi krokami.

Rajdowe Mistrzostwa Polski rozpoczną się od Rajdu Eliot już 16. kwietnia br. Pierwszy start Leszka Kuzaja, który zainicjuje nowy sezon rajdowy w Polsce, budzi wielkie zainteresowanie.

Kuzaj i jego team już w blokach startowych 1 Na specjalnej przygotowanej prezentacji, po przedstawieniu nowego zespołu rajdowego SkodaCastrolBP Rally Team, rozmowom i pytaniom zadawanym przez dziennikarzy nie było końca. Największe emocje wzbudziły oczywiście jazdy na torze rally crosowym, podczas których po raz kolejny można było obserwować Skodę Fabię S2000 i jej coraz lepsze "zgranie" z jednym z najbardziej rozpoznawanych kierowców rajdowych w Polsce.

Jak powiedział Leszek Kuzaj, „wszyscy czekamy na rozpoczęcie sezonu. Ja nie mogę się już doczekać pierwszego występu w Rajdzie Elmot. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik, przygotowania przebiegają zgodnie z ustalonym harmonogramem, a moja forma rośnie z dnia na dzień.”

Kuzaj i jego team już w blokach startowych 2 „Wcześniej Skodę Fabia S2000 testowałem w okolicach Karpacza. Po ostatnich jazdach testowych byłem bardzo zadowolony, gdyż mogliśmy sprawdzić samochód w bardzo różnych warunkach atmosferycznych. Mój zespół mechaników spisał się na medal, samochód zachowywał się bez zarzutu zarówno na bardzo przyczepnej nawierzchni, jak i tuż po opadach deszczu ze śniegiem. Teraz czekam już tylko na prawdziwe ściganie się, na tą adrenalinę, którą czuje się tylko podczas sportowej rywalizacji”- dodał Kuzaj.

Źródło: Skoda Auto Polska