Kościuszko na mazurskich szutrach

Kościuszko na mazurskich szutrach04.06.2010
Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak reprezentujący zespół Dynamic World Rally Team wystartują w najbliższy weekend w 67. Rajdzie Polski. Dla jedynej polskiej załogi rywalizującej w Mistrzostwach Świata (WRC) będzie to pierwszy z dwóch ...

...zaplanowanych na ten sezon startów przed polską publicznością. Podobnie jak w zakończonym właśnie Rajdzie Portugalii, załoga pojedzie samochodem Skoda Fabia S2000.

„Po dobrym wyniku na Rajdzie Portugalii teraz w pełni koncentruję się na starcie w Rajdzie Polski. Ten rajd ma zupełnie inną specyfikę. Jest dużo szybszy. Chcę tutaj powalczyć o zwycięstwo, ale zdaję sobie sprawę, że kandydatów do zwycięstwa jest wielu, więc na pewno nie będzie łatwo. Zgłoszonych jest 12 samochodów S2000 ale również szybkie będą auta grupy N co pokazał Kajto wygrywając Rajd LOTOS.” - powiedział Michał Kościuszko. „Lubię przyjeżdżać do Mikołajek i cieszę się, że mogę w tym roku wystartować w Rajdzie Polski. ” – dodał Michał

W tym roku zespół Dynamic World Rally Team ogłasza konkurs na najbardziej oryginalne zdjęcie z kibicowania załodze Kościuszko/Szczepaniak. Regulamin Konkursu na najciekawsze zdjęcie z flagą, którą można odebrać z serwisu Michała Kościuszko w piątek, znajduje się na stronie http://www.dynamicwrt.pl/. Na osoby, które do 11 czerwca Br. wyślą zdjęcia czekają pocztówki Michała Kościuszko z autografem a na zwycięzców zestaw ubrań zespołu Dynamic World Rally Team (kurtka, koszulka, polo, t-shirt i czapka), 3 nagrody – wyróżnienia (koszulka polo, t-shirt, czapka) oraz 10 nagród pocieszenia (t-shirt plus czapka).

67. Rajd Polski będący jednocześnie rundą tegorocznych Rajdowych Mistrzostw Europy rozegrany zostanie w dniach 4-6 czerwca br. Zawodnicy będą mieli do pokonania 864 kilometry, w tym 16 odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 255 kilometrów oesowych. W czasie tegorocznej imprezy aż czterokrotnie będzie można oglądać rajdowe załogi na torze w Mikołajkach.

Źródło: Biuro prasowe Dynamic World Rally Team