Tytuł Best Car Manufacturer 2010 dla Skody

Tytuł Best Car Manufacturer 2010 dla Skody15.06.2010
Czeska marka została wyróżniona tytułem Najlepszego Producenta Samochodowego 2010 w plebiscycie Which? Awards. Which? Awards to największe brytyjskie badanie przeprowadzane wśród właścicieli samochodów. Plebiscyt jest całkowicie niezależny.

Żadna marka samochodowa nie może mieć jakiegokolwiek wpływu na jego wyniki – zwycięzcy są wybierani na podstawie szczegółowych ankiet i informacji zwrotnej od czytelników Which?.

W tegorocznej edycji konkursu, najwyższe wyróżnienie przypadło marce Škoda. W drodze po tytuł Najlepszego Producenta Samochodowego 2010, czeski producent, pokonał pięciu głównych rywali (Hyundai, Hondę, Lexusa, Mazdę i Volvo).

W tym roku przesłanką konkursu było hasło "Wygrywa ten, komu zależy". Każdy z sześciu finalistów udowodnił, że doskonale je rozumie. Jednak to właśnie Škoda, która w ubiegłorocznej edycji uplasowała się na drugiej pozycji, wykazała się niesłychaną ambicją, przewyższając swoje osiągnięcia z zeszłego roku niemal w każdej dziedzinie: począwszy od oferty produktowej, po obsługę klienta.

Prezentujący zwycięzców tegorocznej edycji, szef Which?, Peter Vicary-Smith powiedział: "Škoda to marka motoryzacyjna, która idealnie wpisuje się w potrzeby naszych czasów: oczekujemy coraz więcej, ale chcemy płacić za to jak najmniej. Marka oferuje duży wybór świetnych samochodów, dostępnych w rozsądnych cenach."

Źródło: Skoda Auto Polska