Yeti Samochodem Roku Playboya 2010

Yeti Samochodem Roku Playboya 201023.06.2010
W tegorocznej edycji plebiscytu popularnego magazynu dla panów "Playboy", w kategorii "Samochód na każdą drogę" triumfował Yeti - pierwszy SUV marki Škoda. Nagrody laureatom plebiscytu Samochód Roku Playboya 2010 ...

...wręczono podczas uroczystej gali, która odbyła się 21. czerwca 2010 roku w Pałacu Zamoyskich w Warszawie.

To kolejna nagroda dla tego modelu, który od momentu pojawienia się na rynku zaskarbia sobie sympatię wielu użytkowników, co znajduje odzwierciedlenie w zwycięstwach w licznych konkursach i plebiscytach.

Yeti Samochodem Roku Playboya 2010 1 Odbierając nagrodę, przedstawiciel Skoda Auto Polska S.A., Marcin Weksej powiedział: "Jesteśmy ogromnie zadowoleni z kolejnego wyróżnienia, które trafia do Yeti. Nagroda potwierdza, że jest to wszechstronny, nowoczesny samochód, który nie boi się wyzwań i może spełnić oczekiwania kierowców o naprawdę zróżnicowanych preferencjach."

Przewodniczący jury, wręczając nagrodę dla pierwszego SUV-a Škody, powiedział: "Škoda Yeti jest ekstrawagancka i supernowoczesna, ale też solidna i bardzo funkcjonalna. Nagradzamy ją za inwencję projektantów i za to, że można nią podróżować nie tylko po asfalcie."

W skład jury weszli: Włodzimierz Zientarski, twórca popularnych programów telewizyjnych o tematyce motoryzacyjnej, Andrzej Borowczyk - dziennikarz, komentator Formuły 1, Krzysztof Hołowczyc - kierowca rajdowy, Rafał Jemielita - dziennikarz Playboya, Andrzej Koper - były kierowca rajdowy oraz Marcin Klimkowski - sekretarz jury, dziennikarz Playboya.

Źródło: Skoda Auto Polska