Rajd Rzeszowski bez Skoda Castrol BP Rally Team

Rajd Rzeszowski bez Skoda Castrol BP Rally Team06.08.2010
Załoga Skoda Castrol BP Rally Team w składzie Leszek Kuzaj i Jakub Gerber, ze względu na wypadek, nie wystartują w zbliżającym się 19. Rajdzie Rzeszowskim. We wtorek, 3. sierpnia w okolicy miejscowości Dynów zespół Skoda Castrol BP Rally Team ...

...zorganizował testy, tuż przed zbliżającym się Rajdem Rzeszowskim. Podczas jednego z ostatnich przejazdów, załoga zjechała z drogi, wpadła do rowu i rolowała kilka razy. Poważnemu uszkodzeniu uległ silnik Škody S2000. Po przewiezieniu kierowcy Škody, Leszka Kuzaja do szpitala na obserwację, okazało się, że doznał on obrażeń wewnętrznych.

Kuzaj w dalszym ciągu przebywa w szpitalu. Na razie wiadomo tylko tyle, że kierowca ma uszkodzony obojczyk oraz kręgosłup.

W Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski zespół Škody startuje od początku sezonu. Przebiegający przez kręte i techniczne, asfaltowe trasy Podkarpacia Rajd Rzeszowski będzie piątą eliminacją mistrzostw.

Członkowie załogi Škoda Castrol BP Rally Team przewidują, że kolejnym rajdem, w którym wezmą udział, będzie Rajd Warszawski, zaplanowany na 5. września.

Źródło: Skoda Auto Polska