Rajd Koszyc niefortunny dla Skody Castrol BP

Rajd Koszyc niefortunny dla Skody Castrol BP20.09.2010
Załoga zespołu Skoda Castrol BP, Leszek Kuzaj i Jakub Gerber z przygodami ukończyła przedostatnią w tym sezonie eliminację Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. W rozgrywanym na Słowacji Rajdzie Koszyc, ...

...jadący Skodą Fabia S2000 Kuzaj z Gerberem, zostali sklasyfikowani na 30. pozycji. Tak odległa lokata spowodowana była niefortunnym obrotem sprawy na ostatnim odcinku rajdu.

Rajd Koszyc niefortunny dla Skody Castrol BP 1 "Obróciliśmy się na szybkiej partii OS-u i wypadliśmy z drogi w grząski teren. Przy trasie było w tym miejscu niewielu kibiców, dlatego nie udało nam się tak szybko wrócić na trasę. Niestety, straciliśmy zbyt dużo czas u i wypadliśmy z pierwszej dziesiątki w klasyfikacji rajdu. Trudno, cieszymy się z tego, że udało się przełamać zła passę i że dotarliśmy do mety", powiedział po rajdzie Leszek Kuzaj.

W Rajdzie Koszyc zwycięstwo odniósł Brian Boufier przed Josefem Beresem i Kajetanem Kajetanowiczem. W klasyfikacji generalnej RSMP tytuł mistrzowski zapewnił już sobie Kajetanowicz, a Leszek Kuzaj przed kończącym sezon krajowych mistrzostw Rajdem Dolnośląskim, zajmuje 6. pozycję.

Źródło: Skoda Auto Polska