Nowa Skoda Octavia Combi

Nowa Skoda Octavia Combi12.04.2005
W salonach Skody w Polsce oferowana jest już Nowa Skoda Octavia Combi. To przede wszystkim ogromna przestrzeń bagażowa oraz charakterystyczna linia nadwozia, która zachwyca swoją elegancją ...

W salonach Skody w Polsce oferowana jest już Nowa Skoda Octavia Combi. To przede wszystkim ogromna przestrzeń bagażowa oraz charakterystyczna linia nadwozia, która zachwyca swoją elegancją. Przestronne i dopasowane do potrzeb kierowcy i pasażerów wnętrze wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, co znacząco wpływa na komfort jazdy. Nowa Skoda Octavia Combi to znakomity dowód na to, że auto tego typu może przyciągać uwagę swoim dynamicznym, eleganckim wyglądem i jednocześnie spełniać wszystkie oczekiwania odnoszące się do tej wersji nadwoziowej – być funkcjonalne i świetnie wykonane. Wnętrze Nowej Skody Octavia Combi zadziwia więcej niż wystarczającą przestrzenią zarówno w tylnej, jak i w przedniej części samochodu.

Bagażnik pozostaje jedną z największych zalet Skody Octavia. Tak jest również w przypadku Nowej Skody Octavia Combi. Z bagażnikiem o imponującej pojemności 580 l nowa Skoda Octavia Combi jest bardziej pojemna niż większość samochodów należących, ze względu na swoje rozmiary, do wyższej klasy.

Nowa Skoda Octavia Combi 1 Dodatkową zaletą bagażnika jest jego przemyślany, regularny kształt, który ułatwia przewożenie bagaży o dużej objętości. Pojemność bagażnika wzrasta po złożeniu tylnej kanapy. Samochód ma możliwość złożenia kanapy w kombinacji 1/3 lub 2/3. Oparcia i siedzenia kanapy tylnej mogą być złożone jednoczeœnie, dzięki czemu pojemność bagażnika wrasta do 1 620 l. Ładowność do 660 kg (w zależności od silnika i wyposażenia), daje możliwość transportu 5 osób i dużej liczby bagażu. Skoda Auto oferuje również samochód Nowa Skoda Octavia Combi 4x4. Ten model jest kontynuacją produkcji samochodów z napędem na wszystkie koła. Nowa Skoda Octavia Combi 4x4 jest kombinacją komfortu, mocy, wspaniałych właściwości jezdnych i bezpieczeństwa podczas jazdy w trudnych warunkach drogowych.

Do nowej Octavii Skoda Auto oferuje sportowy pakiet tuningowy stworzony specjalnie dla Nowej Skody Octavia. Pakiet został zaprojektowany przez specjalistów ze Skoda Design Centre.

Nowa Skoda Octavia Combi 2 Jest oferowany jako jedna z pozycji na szerokiej liście oryginalnych akcesoriów, z myślą o klientach zainteresowanych dopasowaniem samochodu do indywidualnych potrzeb i nadaniu mu sportowego charakteru. Pakiet zawiera spoilery przedniego i tylnego zderzaka, spoiler pokrywy bagażnika oraz ozdobną końcówkę rury wydechowej. W odróżnieniu od standardowej wersji, Nowa Skoda Octavia z pakietem tuningowym ma bardziej solidny dolny wlot powietrza. Spoiler zderzaka tylnego posiada zintegrowane światła odblaskowe typu "kocie oczy". Pakiet tuningowy nadaje samochodowi jeszcze bardziej atrakcyjnego charakteru, nie umniejszając nic z jego funkcjonalności. Zastosowane rozwiązania wpływają również korzystnie na właściwości aerodynamiczne Nowej Skody Octavia - współczynnik oporu powietrza (Cx) zmniejszony został do wartości 0.291 (Cx standardowo wynosi 0.3). Ofertę pakietu tuningowego uzupełniają obręcze koła ze stopów lekkich 17" Sputnik do opon 225/45 R17.