Skoda Fabia Sedan Swing

Skoda Fabia Sedan Swing12.04.2005
Skoda Auto Polska S.A. przygotowała dla swoich klientów nową atrakcyjną serię limitowaną - Skodę Fabia Swing, na razie dostępną tylko w wersji nadwoziowej Sedan. Samochód oferowany jest w 5 wariantach wyposażenia ...

Skoda Auto Polska S.A. przygotowała dla swoich klientów nową atrakcyjną serię limitowaną - Skodę Fabia Swing, na razie dostępną tylko w wersji nadwoziowej Sedan. Samochód oferowany jest w 5 wariantach wyposażenia: Classic Swing, Classic+ Swing, Ambiente Swing, Ambiente+ Swing, Elegance Swing. Elementem wyróżniającym Skodę Fabia Sedan Swing jest radioodtwarzacz MS 202 dostępny w cenie auta. Dodatkowo na liście wyposażenia standardowego znajduje się czujnik parkowania, a klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych upustów cenowych. Bez dopłaty dostępne są też lakiery: Czerwień Corrida, Zieleń Petrol, Biel Candy oraz Błękit Dynamic.

Skoda Fabia Sedan Swing 1 Dodatkowo klienci mogą skorzystać z kredytu ratalnego Volkswagen Bank Polska lub oferty leasingowej Volkswagen Leasing Polska.

Skoda Fabia Sedan to nowoczesny i funkcjonalny samochód, który znakomicie wypada w porównaniu do oferty konkurencji. Jego klasyczna sylwetka i doskonała jakość wykonania zostały docenione m.in. przez dziennikarzy pism motoryzacyjnych (testy porównawcze samochodów osobowych w pismach: Motor nr 3/2005, Auto Moto 14/2004 i Auto Świat nr 45-46/2004). Wymiary auta i oferowana przestrzeń bagażowa sprawiają, że Skoda Fabia Sedan znakomicie sprawdza się jako samochód rodzinny. A szereg przemyślanych rozwiązań zastosowanych w tym modelu pozwala na komfortową i bezproblemową eksploatację, zarówno podczas jazdy w mieście, jak i pokonywania dłuższych tras.

Skoda Fabia Sedan Swing 2 Przykładem na to jest regulowana w dwóch płaszczyznach kolumna kierownicy - w standardowym wyposażeniu już od wersji Classic Swing.

Zadbano również o bezpieczeństwo kierowcy i podróżujących samochodem pasażerów. Już w podstawowej wersji Skoda Fabia Sedan Swing jest wyposażona w poduszkę powietrzną dla kierowcy, pirotechniczne napinacze przednich pasów bezpieczeństwa i uchwyty Isofix do mocowania fotelika dziecięcego. Od wersji Ambiente+ standardem jest poduszka powietrzna dla pasażera i boczne poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera. Jeśli chodzi o komfort i funkcjonalność od wersji Classic Swing dostępne są, obok wspomnianej już regulacji kolumny kierownicy w dwóch płaszczyznach i radioodtwarzacza Skoda Auto MS 202, m.in. wspomaganie układu kierowniczego oraz fotel kierowcy z regulacja wysokości. Tych, którzy zwracają dużą uwagę na wygląd auta, bez wątpienia ucieszą zderzaki w kolorze nadwozia, pełnowymiarowe osłony kół i tapicerka siedzeń Fresh Onyx.