Trzy modele Skody nagrodzone Auto Trophy

Trzy modele Skody nagrodzone Auto Trophy30.11.2010
Aż trzy modele marki Skoda zostały wyróżnione prestiżowym tytułem "Auto Trophy", przyznawanym w Niemczech przez internautów i czytelników "Auto Zeitung". Podobnie jak w ubiegłym roku, bezkonkurencyjnym w kategorii ...

..."Samochody Off-Road do 30 000 euro" okazał się Yeti. Kompaktowy SUV czeskiej marki zdobył 22,1% głosów od ponad 100 000 entuzjastów motoryzacji biorących udział w plebiscycie.

Roomster odniósł zwycięstwo w kategorii “Importowany minivan“. Ten kompaktowy pojazd zyskał 19,8% głosów, co zapewniło mu pierwsze miejsce. Doskonałe osiągnięcie marki Škoda ukoronowała wygrana Superba Combi – czytelnicy “Auto Zeitung” okrzyknęli to przestronne, flagowe auto czeskiego producenta “Samochodem w najlepszej cenie”. Superb Combi zgromadził w tej specjalnej, bardzo konkurencyjnej kategorii aż 22,6% głosów.

Dr. Winfried Vahland, Prezes Zarządu Škoda Auto, przyjmując statuetkę Auto Trophy dla Yeti, powiedział: Wszystkie nagrody to wielki zaszczyt dla całej załogi Škody. Utwierdzają nas w przekonaniu, że zmierzamy w dobrym kierunku. Jako część Grupy Volkswagen, chcemy dostarczać naszym klientom samochody o wyśmienitych parametrach – zarówno jeśli chodzi o przestrzeń, praktyczność, innowacyjność, jak i atrakcyjną cenę.

Tegoroczny plebiscyt “Auto Zeitung” odbył się po raz dwudziesty trzeci. Czytelnicy i internauci wybierali swe ulubione samochody spośród 400 modeli pogrupowanych w 29 kategoriach i dwóch kategoriach specjalnych.

Źródło: Skoda Auto Polska