Nagroda Fleet Leader 2010 dla Skoda Auto Polska

Nagroda Fleet Leader 2010 dla Skoda Auto Polska01.12.2010
Podczas największych w kraju, Ogólnopolskich Targów Flotowych Fleet Market 2010, które odbyły się 23. listopada, rozdano nagrody dla liderów branży. Statuetka Fleet Leader 2010 trafiła między innymi do Skoda Auto Polska.

Nagrody przyznawał miesięcznik branżowy Fleet – przeznaczony dla wszystkich podmiotów powiązanych z rynkiem flotowym, zarówno dla fleet managerów, jak i dostawców usług. Magazyn Fleet wyróżnił Škodę Auto Polska za „najlepsze wyniki sprzedaży samochodów w 2010 roku i konsekwentne budowanie świadomości marki na rynku flotowym”.

W targach uczestniczyło ponad 1000 osób. Goście, partnerzy medialni, wystawcy, czy sponsorzy, mogli także wziąć udział w niezwykle ciekawej części wykładowej. Ogromną popularnością podczas Fleet Market cieszyła się zwłaszcza merytoryczna debata flotowa o zmianach w ustawie o podatku VAT.

Ponadto, magazyn Fleet, we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Motorowego Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy, przeprowadził niedawno Długodystansowy Test Flotowy, w którym wziął udział między innymi Yeti. Celem tego testu było poddanie samochodów próbie flotowej, tj. sprawdzenie ich w warunkach, w jakich pracują na co dzień. Jurorzy przetestowali Škodę Yeti na specjalnym torze, na długich trasach oraz w ruchu miejskim, nocą i w deszczu. Sprawdzili też jego ergonomię, elastyczność silnika i łatwość załadunku. Yeti zdał egzamin flotowy i jako potwierdzenie doskonałej przydatności do pracy we flocie, otrzymał specjalny certyfikat.

Źródło: Skoda Auto Polska