Australia's Best Car Award dla Skody Superb Combi

Australia's Best Car Award dla Skody Superb Combi06.12.2010
Skoda Superb Combi otrzymała kolejną nagrodę. Tym razem jest to tytuł "Australia's Best Large car under $60,000" (najlepszy duży samochód w Australii, w cenie poniżej $60,000). Wyróżnienie zostało przyznane w ramach ...

...corocznego plebiscytu Australia’s Best Car Awards 2010. Matthew Wiesner, Szef Škoda Australia, przyjmując nagrodę powiedział: Škoda wniosła do segmentu dużych pojazdów idealne połączenie przestronności, technologii, właściwości jezdnych, bezpieczeństwa i wydajności – i to wszystko w bardzo stylowym opakowaniu. Od momentu wprowadzenia Superba na rynek, jego popularność niezmiennie rośnie i sprawia, że użytkownicy od dużych samochodów z tego segmentu oczekują coraz więcej.

Plebiscyt ‘Australia’s Best Car Awards’ odbył się już po raz dwunasty. To najbardziej wszechstronny i niezależny australijski plebiscyt konsumencki, testujący i nagradzający najlepsze na rynku samochody.

Škoda Superb Combi 125 TDI to kombinacja przestronnego i luksusowego wnętrza, z nowoczesną technologią i innowacyjną stylistyką. Tak, jak wszystkie modele marki Škoda, także Superb Combi zapewnia swym użytkownikom pierwszorzędne właściwości jezdne i wysoką funkcjonalność, za przystępną cenę.

Źródło: Skoda