Skoda planuje stworzyć nowe miejsca pracy

Skoda planuje stworzyć nowe miejsca pracy24.01.2011
Skoda Auto ma zamiar już wkrótce wzmocnić swój zespół. By do 2018 r. móc zwiększyć, co najmniej dwukrotnie, sprzedaż na całym świecie, firma chce pozyskać ekspertów do realizacji nowych projektów.

W następnym roku Škoda ma zamiar jeszcze mocniej wcisnąć pedał gazu i dynamicznie się rozwijać. Musimy skupić się na realizacji wielu nowych projektów w ramach naszej strategii wzrostu. Aby tego dokonać, powinniśmy postawić na silne wsparcie ze strony zasobów ludzkich we wszystkich obszarach naszego działania. Nowi pracownicy, którzy dołączą do zespołu Škoda Auto, będą mieli niepowtarzalną okazję, by aktywnie uczestniczyć w rozwoju naszej firmy, podkreśla Bohdan Wojnar, członek zarządu Škoda, specjalista w dziedzinie HR. Od naszych przyszłych pracowników wymagamy wyższego wykształcenia, dobrej znajomości języka, mile widziane będzie również doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Zapewniamy wszystkie profity związane z pracą dla międzynarodowej marki, wykorzystującej najnowsze technologie, bogaty pakiet świadczeń socjalnych oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Nowe miejsca pracy będą tworzone przede wszystkim w związku z realizacją projektów zagranicznych i rozwojem naszego portfolio modeli. Będziemy poszukiwać ekspertów w dziedzinach m.in. rozwoju, produkcji, sprzedaży i marketingu. Oczekujemy na zgłoszenia od inżynierów, specjalistów od napędów elektrycznych, projektantów podwozi i silników, menedżerów produktu, sprzedaży i specjalistów ds. marketingu, jak również specjalistów ds. zakupów i IT.

W ciągu ostatnich kilku lat Škoda regularnie stawiała na rozwój kadry pracowniczej. Każdego roku absolwenci należącego do marki centrum edukacji i współpracujących szkół zawodowych są zatrudniani przede wszystkim w dziale produkcji. Ponadto, od czasu uruchomienia nowego centrum technologicznego w Mladá Boleslav dwa lata temu, firma zatrudniła wielu ekspertów z dziedziny motoryzacji.

Źródło: Skoda Auto Polska