Skoda Yeti w limitowanej wersji Adventure

Skoda Yeti w limitowanej wersji Adventure12.02.2013
Skoda rozpoczęła sprzedaż limitowanej edycji modelu Yeti, która nosi przyjemną nazwę: „Adventure”, czyli „Przygoda”. Nowy wariant bazuje na Skodzie Yeti w wersji Ambition i można go nabyć z każdym z silników, ...

...jaki obejmuje gama silnikowa tego modelu. Wyróżnikiem Yeti Adventure, jak zwykle w takich przypadkach, jest wzbogacona lista wyposażenia standardowego.

Skoda Yeti w limitowanej wersji Adventure 1 Skoda Yeti Adventure została uzupełniona o pakiet stylistyczny Matterhorn. Obejmuje on m.in. 17-calowe obręcze, listwy boczne z elementem w kolorze chromu, wykończenie relingów dachowych w kolorze srebrnym, a także tapicerkę foteli i dywaniki z przeszyciami również w kolorze srebrnym.

Zadbano także o większy komfort podróży. Kierowca i pasażerowie mogą korzystać z radioodtwarzacza Bolero ze zmieniarką płyt CD, dodatkowych czterech głośników z tyłu, przyciemnionych tylnych szyb, podgrzewanych przednich foteli, które można także regulować na wysokości odcionka lędźwiowego, tempomatu oraz trójramiennej, skórzanej kierownica wielofunkcyjnej, wykończonej harmonizującymi z resztą wnętrza przeszyciami w kolorze srebrnym.

Skoda Yeti w limitowanej wersji Adventure 2 Mimo poszerzonej listy wyposażeniowej Skoda Yeti Adventure nie powinna nadszarpnąć naszych kieszeni, ponieważ poziom cen tej wersji jest zbliżony do wariantu Ambition. Ceny auta z bazowym silnikiem 1.2 TSI (105 KM) rozpoczynają się od 73 950 zł. Samochód z podstawowym silnikiem 1.2 TSI (105 KM) można nabyć już za 73 950 zł. Najtańszy Yeti Adventure wyposażony w napęd na 4 koła oferowany jest z jednostką 1.8 TSI (160 KM) i kosztuje 92 850 zł. Ceny diesli zaczynają się od 86 450 zł.

Źródło: Skoda, opracowanie: BM