Dlaczego Twoja Flota zasłużyła na Skodę?

Dlaczego Twoja Flota zasłużyła na Skodę?03.03.2016
Podejście do floty firmowej bywa różne. Jedni widzą w niej tylko narzędzie pracy, inni generator kosztów związanych z naprawami i eksploatacją, jeszcze inni sposób podniesienia motywacji kadry menadżerskiej.

Nie brakuje wreszcie i takich, którzy patrząc na parking przed siedzibą firmy mają powód do dumy i do podniesienia własnego prestiżu. Jeśli czytając te słowa udało Ci się zidentyfikować własną postawę wobec aut firmowych, to już dobrze, a jeśli dodatkowo, był to ostatni z wymienionych tutaj przykładów, to znak, że Twoja Flota naprawdę zasłużyła na Skodę. Wybierając tę markę samochodów masz szansę na osiągnięcie wymiernych korzyści, nie tylko w momencie ich zakupu, ale także w ciągu całego czasu ich użytkowania.

Jak sfinansować zakup floty samochodowej?

Zakup samochodów do firmy to spora inwestycja, którą trzeba skrupulatnie zaplanować. Najłatwiej mają przedsiębiorstwa dysponujące odpowiednimi środkami na ten cel. Inne będą musiały szukać zewnętrznych sposobów finansowania zakupu floty samochodowej. Takim właśnie sposobem jest zaproponowany przez Skodę leasing w dwóch wariantach. Po pierwsze leasing z niską wartością końcową pozwoli uniknąć angażowania znaczących środków własnych. To rozwiązane polecane jest szczególnie nowym firmom „na dorobku” nie dysponującym zbyt dużym budżetem, które mają zamiar wykupić pojazdy flotowe po zakończeniu umowy. Drugim rozwiązaniem jest leasing z wysoką wartością końcową, w którym chodzi o obniżenie miesięcznych kosztów finansowania floty. Będą nim zainteresowani głównie przedsiębiorcy chcący płacić niższe raty leasingu, a niekoniecznie planujący wykup aut po zakończeniu umowy. Wreszcie przedsiębiorcy ceniący sobie komfort użytkowania samochodów flotowych bez konieczności przeznaczania środków na nieprzewidziane naprawy lub opłaty związane z ich funkcjonowaniem mogą wybrać z ofert Skody wynajem długoterminowy.

Jakie modele Skody wybrać do floty firmowej?

Budowanie firmowej floty w oparciu o markę Skoda może być bardzo ekscytującym doświadczeniem. Jak pokazują statystyki sprzedaży flotowej ostatniego roku doświadczenie to podzieliło mnóstwo przedsiębiorców w Polsce, bo Skoda zyskała miano lidera z liczbą 30314 samochodów na koncie. Najczęściej wybieranym modelem była Skoda Octavia, której sprzedano aż 14193 sztuki. Auto to spełnia wszystkie oczekiwania użytkowników w klasie C, a nawet znacznie je przewyższa. Zakupienie takich samochodów do swojej floty zapewni bezpieczeństwo i komfort pracowników podczas podróży służbowych, ale też zbuduje pozytywny wizerunek całej firmy. Tak też dzieje się w przypadku niższej o klasę Skody Fabii, która posiada niezrównaną pojemność bagażnika w swojej klasie. Duży bagażnik przydaje się na przykład przedstawicielom handlowym wożącym w różne zakątki Kraju czasem dość obszerne próbki towarów. Warto też wspomnieć o wydajnych i oszczędnych silnikach, które zapewnią optymalne zużycie paliwa w każdych warunkach drogowych. Jeśli natomiast idzie o auto dla szefa, to we flocie samochodowej zbudowanej w oparciu o markę Skody, może ono przybrać kosmiczną formę najnowszego modelu Superb. Wyjątkowo elegancka i dynamiczna sylwetka tego auta nie tylko zrobi ogromne wrażenie na firmowym parkingu, ale też zapewni komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Jakie korzyści podczas eksploatacji Skody?

Decydując się na zakup floty samochodowej u dilera Skody otrzymujesz ciekawą ofertę nie tylko w momencie zakupu, ale też na cały czas dalszej eksploatacji. Zdecydowanie warto polecić skorzystanie z Serwisowego Programu Flotowego, który oszczędzi wielu wysiłków i wydatków każdemu Menadżerowi Floty. Przede wszystkim zyskujesz jednolity cennik usług serwisowych w całej Polsce, a po naprawie rozliczysz jej koszty w sposób prosty i przejrzysty. W razie awarii nie będziesz musiał przerywać zadań służbowych, bo natychmiast otrzymasz auto zastępcze. Do tego zawsze będziesz mógł liczyć na pomoc dedykowanego Doradcy serwisowego, który na bieżąco sprawdzi stan poszczególnych pojazdów. Specjalna platforma Fleet Connect pozwoli sprawnie zarządzać nawet sporą liczba aut we flocie, a regularne szkolenia we Flotowym Centrum Szkoleniowym podniosą twoje kwalifikację i wiedzę na temat optymalnego wykorzystania samochodów. Chyba nie potrzebujesz już więcej argumentów, by być pewnym, że Twoja Flota zasługuje na Skodę.

Dowiedz się więcej o flocie samochodowej Skoda na:
http://www.skoda-flota.pl/