MotoNews.pl

Leasing aut z segmentu premium – sprawdź najpopularniejsze marki!

28 lutego 2024

Kategoria | Leasing / Wynajem
mleasing-segment-premium

Pokrycie kosztów zakupu auta osobowego na potrzeby firmowe jest wyjątkowo proste. Wcale nie musisz wydawać setek tysięcy złotych, aby mieć możliwość podróżowania na co dzień luksusowym autem prosto z salonu. Jeśli prowadzisz własną firmę, koniecznie pomyśl o podpisaniu umowy leasingu samochodu osobowego. To korzystne rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz sporo środków z firmowego budżetu i zyskasz szeroki pakiet korzyści proponowany przez leasingodawcę – mLeasing. Zanim zdecydujesz się na finansowanie, poznaj wszystkie polecane modele aut premium!

Auto osobowe klasy premium w firmowej flocie – jaki samochód wybrać?

Na rynku jest obecnie wiele modeli aut osobowych, które są zaliczane do segmentu samochodów premium. Mowa tu przede wszystkim o topowych markach, które są powszechnie uznawane za luksusowe. Poznaj kilka popularnych modeli aut z segmentu premium i zacznij działać, aby mieć taki samochód w firmowej flocie.

 1. Lexux UX – to model, dla którego miesięczna rata leasingowa zaczyna się już od około 1900 złotych netto. Wybierz ten samochód z segmentu premium, jeśli chcesz, aby Twoje firmowe podróże były zawsze komfortowe i bezpieczne.
 2. Audi Q5 – średniej wielkości SUV z doskonałym wyposażeniem oraz przepiękną linią stylistyczną. Takie auto w firmowej flocie sprawdza się zarówno na dłuższych trasach biznesowych, jak i do transportowania towarów pomiędzy oddziałami przedsiębiorstwa.
 3. Hyundai Ioniq 5 – jeden z najpopularniejszych elektryków o niespotykanej mocy i nowoczesnym designie. To strzał w dziesiątkę dla przedsiębiorców, którzy inwestują w elektromobilność i cenią sobie oszczędności w firmowym budżecie.

To tylko trzy popularne modele aut klasy premium, które warto mieć w swojej ofercie. Przejrzyj też modele takich koncernów jak Mercedes i BMW. Przykładowo: najnowsze BMW serii 7 z obszernymi ekranami to idealny wybór do firmy, szczególnie jeśli często podróżujesz służbowo i potrzebujesz maksymalnego komfortu i prywatności.

Jak pokryć koszty zakupu firmowego auta segmentu premium? Sprawdź!

Jeśli wybierzesz już luksusowe auto do swojego przedsiębiorstwa, musisz zastanowić się, jak pokryć koszty jego zakupu. Najkorzystniejsze i najczęściej wybierane rozwiązanie to leasing operacyjny lub finansowy. Podpisując taką umowę, możesz liczyć na:

 • zerową wpłatę początkową,
 • niski wykup końcowy,
 • atrakcyjną miesięczną ratę,
 • długi okres finansowania sięgający nawet do 72 miesięcy.

Jeśli chcesz kupić luksusowe auto do firmy, ale obawiasz się o koszty, koniecznie przejrzyj ofertę leasingu aut osobowych na stronie: https://mleasing.pl/samochody-osobowe/. To ciekawa propozycja, w ramach której pokryjesz do 100% kosztów zakupu auta segmentu premium.

Alternatywna opcja dla leasingu firmowego to wynajem długoterminowy, w ramach którego spłacasz tylko utratę wartości pojazdu. Dzięki temu miesięczne koszty są wyjątkowo niskie, a Ty możesz w pełni korzystać z wybranego auta osobowego klasy premium.

Leasing auta premium w mLeasing – dlaczego warto skorzystać z takiej oferty?

Nie da się ukryć, że zakup luksusowego auta do firmy to spory wydatek rzędu nawet kilkuset tysięcy złotych. W ramach umowy leasingu nie odczuwasz tak dużych wydatków i jednocześnie korzystasz z kupionego auta praktycznie od ręki.

Zalety oferty mLeasing na pokrycie kosztów nabycia aut segmentu premium to:

 • uproszczona procedura finansowania do 100 tys. złotych netto,
 • nowe auto dostępne nawet w 48 godzin,
 • pełne doradztwo i obsługa umowy leasingowej,
 • finansowanie w dwóch walutach: PLN lub EUR.

Co się bardziej opłaca? Leasing czy najem długoterminowy luksusowego auta?

Tak naprawdę ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstwa. Jeśli szukasz jak największych oszczędności, możesz wybrać wynajem długoterminowy z zerową opłatą wstępną i bez obowiązku wykupu pojazdu na koniec trwania umowy.

Kiedy chcesz pozostawić luksusowe auto w firmowym majątku po zakończeniu umowy leasingu, wtedy stawiaj np. na leasing operacyjny lub finansowy. Dzięki temu na koniec umowy wykupisz samochód nawet za 1% jego docelowej wartości.