MotoNews.pl

Leasing w dobie cyfryzacji – wybór firmowego auta wygodny jak nigdy dotąd

28 maja 2021

Kategoria | Leasing
mAuto-leasing

Wygoda to jeden z podstawowych czynników decydujących o chęci skorzystania z wybranej usługi. Jej znaczenie urosło zwłaszcza w dobie cyfryzacji, gdzie coraz więcej czynności można wykonać zdalnie, za pośrednictwem zaledwie kilku kliknięć. To ważne, zwłaszcza dla właścicieli firm – usprawnienie pewnych procesów jest istotne nie tylko ze względu na ich skalę, ale również z uwagi na inne obowiązki związane z prowadzeniem działalności. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi usługa mAuto – wirtualny salon samochodowy dopasowany do potrzeb i wymagań klientów.

Leasing firmowego auta – na czym polega?

Leasing od lat stanowi jedną z najpopularniejszych form nabywania firmowego mienia. Jak wynika z najnowszych danych Związku Polskiego Leasingu, w pierwszym kwartale 2021 roku udzielono finansowania o łącznej wartości ponad 18 mld zł[1].

Na czym polega leasing? To rodzaj umowy zawieranej między właścicielem pojazdu a leasingobiorcą. W zamian za dokonywanie regularnych opłat leasingowych możesz korzystać z mienia, w tym wypadku – samochodu firmowego. Umowę zawiera się na konkretny okres – zwykle od 24 do 72 miesięcy. Po jej zakończeniu samochód możesz wykupić lub wymienić.

Nowoczesny leasing – wygoda dla przedsiębiorców

Nowoczesne rozwiązanie oferowane przez mAuto wynosi ofertę leasingu na nowy poziom. Głównym celem powstania platformy było uproszczenie całego procesu i dostosowanie go do współczesnych standardów. Efekt? Cała transakcja może odbyć się w pełni zdalnie – od podjęcia decyzji o finansowaniu aż po dostarczanie pojazdu pod wskazany adres.

mAuto to platforma przypominająca wirtualny salon samochodowy. Znajdziesz w niej pełną gamę samochodów poleasingowych oraz nowych aut dostępnych w ofercie najmu. Pojazd możesz swobodnie dopasować do swoich potrzeb – filtry dostępne na stronie ułatwiają znalezienie odpowiedniego modelu. Każde z oferowanych aut możesz dokładnie obejrzeć – wszystko dzięki pełnej dokumentacji zdjęciowej wzbogaconej także o wirtualny model umożliwiający zobaczenie auta również od środka. Ponadto każdy z pojazdów posiada certyfikat potwierdzający jego stan techniczny. To gwarancja bezpieczeństwa zakupu oraz pewność co do historii i przebiegu auta.

W razie potrzeby możesz również skontaktować się z konsultantem mAuto. Wspólnie dostosujecie warunki umowy, a jeśli potrzebujesz pomocy, pracownik odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Wygodne finansowanie dopasowane do potrzeb

Ostatnim etapem wyboru auta jest decyzja o modelu finansowania – w przypadku aut poleasingowych możesz skorzystać z umowy leasingu, najmu oraz płatności gotówką. W tym miejscu mAuto oferuje swoim klientom dużą elastyczność – to Ty decydujesz o wysokości opłaty wstępnej, okresie umowy oraz ewentualnym wykupie.

Wybrane rozwiązanie możesz także rozbudować o szereg usług dodatkowych, m.in. ubezpieczenie pojazdu. W ofercie znajduje się zarówno roczna, jak i kilkuletnia polisa gwarantująca kompleksową ochronę auta.

Na koniec pozostaje już tylko odebrać pojazd – to także możesz liczyć na pomoc pracowników mAuto! W ramach oferty możesz skorzystać z bezpłatnej dostawy na terenie całej Polski. Wybrany samochód zostanie dostarczony pod wskazany adres.

[1] http://www.leasing.org.pl/pl/statystyki/2021