MotoNews.pl

Piecha Evorian RS

11 lutego 2011

PIECHA Evorian RS 7

Tunerzy z Piecha Design udali się na off-roadową wycieczkę tworzący nowy program o nazwie Evorian RS dla dwóch modeli Mercedesa – W164 klasy M i X164 klasy GL. Obydwa SUVy skorzystały wizualnie z wymiany felg na duże obręcze PIECHA dp1-CC Silver o wymiarach 11x 22 cale z przodu i 11,5 x 22 cale z tyłu. Uzupełniono je o opony Continental w rozmiarach 275/35ZR22 i 315/30ZR22.

Piecha Design oferuje także zestaw marki H&R obniżający zawieszenie pojazdu w przedniej części o 35 mm, a w tylnej aż o 50 mm, dzięki czemu oba off-roadery wyglądają jeszcze potężniej.

Poprawiano także przyspieszenie i dynamikę Mercedesów, dzięki zamontowaniu Power Converter Intermedia RC. Piecha Design zaproponował również ciekawe światła do jazdy dziennej LED zintegrowane z rogami przedniego spojlera. Światła LED wmontowano także w progi boczne (po cztery na każdą stronę). W tyle znajdziemy dyfuzor RS zaprojektowany specjalnie na potrzeby konwersji układu wydechowego PIECHA Quadro-4-tube. Składają się na nią dwie, chromowane, podwójne końcówki rur wydechowych przykręcone do seryjnych tłumików.

Zdjęcia: Piecha Design, opracowanie: BM