Ford KA Royal

Ford KA Royal17.11.2000
Na tegorocznej wystawie w Berlinie Ford zaprezentował najnowszy wariant Ka: Ka Royall - z iście królewskim wyposażeniem ...

Ford KA Royal 1 Na tegorocznej wystawie w Berlinie Ford zaprezentował najnowszy wariant Ka: Ka Royall - z iście królewskim wyposażeniem. Model ten wyposażono w 1,3-litrowy silnik Endura-E o mocy 44 kW (60 KM) oraz dopasowane do potrzeb klientów wyposażenie dodatkowe. Zaliczają się do niego m.in. reprezentacyjne wnętrze z beżowymi, skórzanymi obiciami foteli, klimatyzacją i dekoracyjnym, aluminiowym progiem przy drzwiach. Koło kierownicy oraz gałkę biegów także obciągnięto beżową skórą. Do tego dodać należy dobrane kolorystycznie: obwódkę zegara i dywaniki o typowym dla Ka Royall wzornictwie oraz srebrnoszarą lub beżowo-metaliczną deskę rozdzielczą.

Przestrzeń bagażową wyposażono w wykładzinę, oświetlenie i siatkę mocującą przewożone bagaże. Do seryjnego wyposażenia należą także: zamek centralny z pilotem, elektrycznie podnoszone szyby i zdalnie sterowany zamek bagażnika.

Ford KA Royal 2 Do wyboru mamy kilka wariantów kolorystycznych nadwozia: czerwień (Salsa), zieleń (Pacific), czerń (Panther) i niebieski (Lugano) wszystkie odcienie to odcienie metallic. Ustawiane elektrycznie lusterka zewnętrzne, tak jak i zderzaki polakierowano w kolorze nadwozia. Całości dopełniają należące również do wyposażenia seryjnego koła z lekkich stopów z oponami 165/60 R14 oraz chromowana końcówka rury wydechowej i tak samo wykonana kratownica chłodnicy.

Przyjemnych wrażeń słuchowych dostarczy nam w Ka Royal Audio System 5000 o mocy wyjściowej 2 x 15 wat, z dodatkowym kodem zabezpieczającym przed kradzieżą, systemem zapamiętującym numer rejestracyjny samochodu, pamięcią 24 stacji radiowych oraz trybem wyszukiwania konkretnej muzyki. Na życzenie dostępna jest jeszcze zmieniarka na 6 płyt CD.