Nadzwyczajna wartość rezydualna modelu IONIQ Electric

Nadzwyczajna wartość rezydualna modelu IONIQ Electric26.05.2017
Hyundai zdobył kolejną ważną nagrodę w Niemczech: magazyn motoryzacyjny Auto Bild oraz niezależna firma Eurotax Schwacke doceniły nadzwyczajną wartość rezydualną Hyundaia IONIQ Electric, przyznając modelowi tytuł „Wertmeister 2017" w kategorii samochodów elektrycznych.

Auto Bild i Eurotax Schwacke już po raz czternasty przeprowadziły swój projekt oceny pojazdów o najbardziej stabilnej wartości. Hyundai IONIQ Electric wygrał w klasie samochodów elektrycznych, wyprzedzając ubiegłorocznego zwycięzcę BMW i3, a także model Volkswagen e-Golf. Podstawą przyznania wyróżnienia jest przewidywana wartość samochodu przy odsprzedaży po czterech latach i rocznym przebiegu 10 000 kilometrów. O zwycięstwie Hyundaia IONIQ Electric zadecydowała nie tylko najwyższa wartość rezydualna w tej klasie, tj. 60,65% ale także fakt, że znalazł się w Niemczech w ogólnej grupie pojazdów o najbardziej stabilnej wartości.

Hyundai IONIQ Electric

„Jesteśmy dumni, że Hyundai IONIQ Electric zdobył tytuł „Wertmeister 2017” w Niemczech”. - powiedział Thomas A. Schmid, Dyrektor ds. Operacyjnych w Hyundai Motor Europe. IONIQ jest odzwierciedleniem e-mobilności bez żadnych kompromisów. Ma najlepsze warunki gwarancji, wiodący zasięg, najnowsze technologie z zakresu bezpieczeństwa oraz łączności (connectivity) i jest konkurencyjny cenowo. Latem zaoferujemy naszym Klientom modeI IONIQ w wersji Plug-in, po dostępnych już od ubiegłego roku wersjach Hybrid i Electric".

Kompleksowa, 5-letnia gwarancja bez limitu kilometrów oferowana jest na samochody zakupione u autoryzowanych dealerów Hyundai. Jej uzupełnieniem jest gwarancja na akumulatory, która wynosi 8 lat lub 200 000 kilometrów.

Hyundai IONIQ Electric

Hyundai IONIQ to pierwszy na świecie samochód z trzema zelektryfikowanymi układami napędowymi do wyboru - hybrydowym, plug-in i elektrycznym. IONIQ jest częścią globalnej strategii na rzecz zrównoważonego rozwoju marki Hyundai, która do 2020 roku planuje wprowadzić do sprzedaży 14 nowych modeli ekologicznych - w tym pięć pojazdów hybrydowych, cztery hybrydowe plug-in, cztery elektryczne i jeden na ogniwa paliwowe.

Źródło: Hyundai Motor Poland