Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
ffffh
4.84

Hyundai Grandeur

Hyundai Grandeur '2006Hyundai Grandeur '2006Hyundai Grandeur '2006Hyundai Grandeur '2006

Flagowa limuzyna firmy Hyudai w zależności od rynku sprzedawana jest pod nazwą Grandeur XG lub po prostu XG, a ostatnia generacja jako TG. Model ten pod względem komfortu, wyposażenia, czy jednostek napędowych może śmiało konkurować z renomowanymi producentami samochodów luksusowych. Niemniej jednak jest on tak mało popularny i tak rzadko kupowany, że europejska konkurencja nie musi przejmować się jego obecnością na rynku.

Ostatnia generacja (na niektórych rynkach oferowana jako Azera) pojawiła się w 2006 roku. Bazuje na płycie podłogowej Sonaty.

Hyundai Grandeur - Fotogalerie

Ostatnie 10 wiadomości związane z Hyundai Grandeur:

Film zapowiadający nowy model Huyndai Grandeur

Film zapowiadający nowy model Huyndai Grandeur Podczas rozpoczynającego się właśnie Los Angeles Autoshow Huyndai przedstawi najnowszą odsłonę modelu Grandeur, który w USA sprzedawany jest pod nazwą Azera. Z zapowiedzi producenta wynika, że nowy Grandeur ...

Hyundai prezentuje szkice nowego modelu Grandeur

Hyundai prezentuje szkice nowego modelu Grandeur Hyundai Motor Company zaprezentował pierwsze szkice ekskluzywnego sedana Grandeur, znanego także na rynkach poza Koreą pod nazwą Azera. Model Grandeur, którego nazwa nawiązuje do wspaniałości i wielkości, został wprowadzony ...

Hyundai pokazuje szkice nowej odsłony modelu Grandeur

Hyundai Grandeur 2Hyundai pokazał, jak będzie wyglądać nowa generacja dużego sedana Grandeur, który na rynku koreańskim obecny jest od 1986 roku, a na europejskim pojawił się w 2005 roku (w Polsce rok później). Piąta już generacja luksusowego Grandeura ...

Hyundai za REGON

Hyundai za REGON Hyundai Motor Poland wspiera inicjatywę biznesową i przedsiębiorczość. Firma przygotowała program "Hyundai za REGON" oferujący specjalne warunki zakupowe dla małych firm i osób prowadzących działalność gospodarczą.

Huyndai na targach w Genewie

Huyndai na targach w Genewie W 2008 r. Hyundai zaprezentuje w Genewie dwa nowe modele, nowy koncept samochodu typu MPV oraz linię aut, stanowiących część programu, którego celem jest maksymalne przystosowanie samochodów marki Hyundai do potrzeb środowiska naturalnego.

Hyundai Azera VIP Luxury na SEMA 2007

Hyundai Azera VIP Luxury na SEMA 2007 Wśród kilkudziesięciu premier targów SEMA-największej światowej imprezy poświęconej tuningowi, jednym z najciekawszych naszym zdaniem aut, jest luksusowy Hyundai Azera autorstwa "VIP Luxury Tuner"

Pozostałe artykuły ...