Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
eeeee
brak opinii

Hyundai IONIQ

Ceny nowych modeli

Ostatnie 19 wiadomości związane z Hyundai IONIQ:

Hyundai przedstawia nowe modele IONIQ z odświeżonym designem

New-Hyundai-IONIQ-RangeEkologiczne modele Hyundai z rodziny IONIQ zostały ulepszone pod kątem łączności i otrzymały jeszcze bardziej nowoczesny design. Hyundai IONIQ to pierwszy na świecie samochód z trzema zelektryfikowanymi układami napędowymi do wyboru: ...

Hyundai IONIQ Electric uzyskuje maksymalną ocenę w testach Green NCAP

Hyundai IONIQ Electric uzyskuje maksymalną ocenę w testach Green NCAP Ogłoszono oficjalne wyniki Green NCAP, pierwszego w Europie rankingu pojazdów badanych pod kątem emisji i efektywności energetycznej w rzeczywistych warunkach jezdnych.

Nowy Hyundai IONIQ Hybrid oraz IONIQ Plug-in

Nowy Hyundai IONIQ Hybrid oraz IONIQ Plug-in Hyundai wprowadza na rynek mocno zmienione rewolucyjne modele IONIQ Hybrid i IONIQ Plug-in. Wkrótce nastąpi też prezentacja odświeżonego modelu IONIQ Electric.

Hyundai IONIQ z nagrodą główną za Kobiecy Samochód Roku

Hyundai IONIQ z nagrodą główną za Kobiecy Samochód Roku Hyundai IONIQ otrzymał Nagrodę Główną w globalnym konkursie Kobiecy Samochód Roku 2017 oraz zajął pierwsze miejsce w kategorii Samochód Ekologiczny. IONIQ to pierwszy na świecie model z trzema napędami ekologicznymi do wyboru: hybrydowym, hybrydowym typu plug-in i elektrycznym.

Hyundai IONIQ w trzech wersjach napędowych na targach EkoFlota

Hyundai IONIQ w trzech wersjach napędowych na targach EkoFlota Hyundai zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas 2. Międzynarodowych Targów Floty Ekologicznej "EkoFlota 2017: innowacje, ekologia, mobilność", które odbędą się 06.10 br. w Warszawie.

Hyundai IONIQ nagrodzony w plebiscycie Fleet Awards Polska 2017

Hyundai IONIQ nagrodzony w plebiscycie Fleet Awards Polska 2017 Hyundai IONIQ został zwycięzcą Plebiscytu Fleet Awards Polska 2017 w kategorii "Samochód z napędem alternatywnym". IONIQ został doceniony przez fleet managerów - praktyków i znawców procesów zakupowych i zarządczych firmowych flot samochodów.

Pozostałe artykuły ...