Średnia ocena modelu na podstawie opinii »
użytkowników publikowanych w dziale »
opinie kierowców - oceń swoje auto »
ffffe
4.45

Hyundai Getz

Hyundai Getz '2005Hyundai Getz '2005Hyundai Getz '2005Hyundai Getz '2005

Hyundai Getz to supermini, który na rynku pojawił się w 2002 roku . Występuje w wersji trzy- i pięciodrzwiowej. W 2005 roku został poddany modernizacji – unowocześniono wygląd nadwozia i ulepszono ofertę silników. W testach przeprowadzonych przez Euro NCAP Getz zdobył cztery gwiazdki (zastrzeżenia dotyczyły głównie zbyt niskiego poziomu ochrony osób stykających się z samochodem od zewnątrz).

W 2006 roku Huyndai zaprezentował odmianę Getz Cross, który z założenia miał być SUVem, jednak samochód terenowy przypomina jednak jedynie z wyglądu i jest wyposażony w standardowy napęd na przednią oś.

Hyundai Getz - Fotogalerie

Ostatnie 9 wiadomości związane z Hyundai Getz:

Hyundai za REGON

Hyundai za REGON Hyundai Motor Poland wspiera inicjatywę biznesową i przedsiębiorczość. Firma przygotowała program "Hyundai za REGON" oferujący specjalne warunki zakupowe dla małych firm i osób prowadzących działalność gospodarczą.

Huyndai na targach w Genewie

Huyndai na targach w Genewie W 2008 r. Hyundai zaprezentuje w Genewie dwa nowe modele, nowy koncept samochodu typu MPV oraz linię aut, stanowiących część programu, którego celem jest maksymalne przystosowanie samochodów marki Hyundai do potrzeb środowiska naturalnego.

Hyundai – ambitne plany, lepsze ceny

Hyundai – ambitne plany, lepsze ceny Hyundai Motor Poland pragnie dołączyć w krótkim czasie do grona najlepiej sprzedawanych marek w Polsce. W tym celu zarząd firmy postanowił skorygować ceny wszystkich swoich modeli. Teraz Hyundaie są tańsze nawet o 10 tysięcy złotych.

Nowości w ofercie Hyundaia – modele na rok 2007

Nowości w ofercie Hyundaia – modele na rok 2007 Hyundai oficjalnie ogłosił wprowadzenie do sprzedaży modeli z rocznika 2007 oferowanych z jeszcze bardziej atrakcyjnym wyposażeniem. Wraz z samochodami z tegorocznej produkcji pojawiły się trzy nowości ...

Dwumiejscowy Hyundai Getz Van dla przedsiębiorców

Dwumiejscowy Hyundai Getz Van dla przedsiębiorców Hyundai Motor Poland wprowadza 12 lutego 2007 do sprzedaży model Getz Van z homologacją samochodu ciężarowego. Auto będzie oferowane w wersji dwumiejscowej, w której przedział bagażowy jest oddzielony przegrodą ...

Hyundai Getz w nowej limitowanej wersji Fan

Hyundai Getz w nowej limitowanej wersji Fan W ofercie Hyundai Motor Poland pojawiła się nowa wersja modelu Getz o nazwie Fan. Najmniejszy model Hyundaia został wyposażony w pakiet stylizacyjny dostępny we wszystkich wersjach silnikowych 1.1, 1.4 i 1.5-litra CRDi ...

Pozostałe artykuły ...