Nowy Hyundai Tucson najchętniej wybieranym SUV-em w Polsce

Nowy Hyundai Tucson najchętniej wybieranym SUV-em w Polsce12.02.2019
Styczeń 2019 roku był drugim z rzędu miesiącem, w którym Hyundai Tucson był najlepiej sprzedającym się SUV-em na polskim rynku według danych IBRM SAMAR.

Według danych Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR w styczniu 2019 roku zarejestrowano 988 sztuk modelu TUCSON. Dzięki temu wynikowi Hyundai TUCSON został liderem sprzedaży samochodów typu SUV oraz zajął 8. miejsce w rankingu sprzedaży samochodów osobowych awansując o dwie pozycje w porównaniu do stycznia roku ubiegłego. Styczniowy wynik to potwierdzenie trendu oraz zainteresowania Klientów zmodernizowanym w połowie poprzedniego roku modelem TUCSON. W grudniu 2018 roku Hyundai TUCSON był natomiast najchętniej wybieranym modelem SUV na polskim rynku zarówno przez Klientów indywidualnych jak i przez firmy.

Hyundai Tucson
Hyundai Tucson

Od momentu swojej premiery w 2015 roku, TUCSON jest najlepiej sprzedającym się autem Hyundaia w Polsce, a także w Europie. Zaprojektowany i produkowany w Europie, TUCSON spełnia najwyższe standardy jakości, potwierdzone zarówno opiniami zadowolonych Klientów, jak i wynikami testów. W ostatnim Raporcie Jakości magazynu Auto Świat, opublikowanym w styczniu 2019 roku, Hyundai TUCSON, w teście długodystansowym 100 tys. km według oceniających okazał się wzorowy i pozostawił znakomite wrażenie pod względem niezawodności.

Obecnie Hyundai TUCSON z rocznika produkcji 2018 dostępny jest w atrakcyjnej ofercie Wyprzedaż Hyundai 2018 z rabatami sięgającymi aż do 10 000 złotych. Uwzględniając premię w wysokości 2 000 złotych za odkup przez dealera obecnego samochodu suma korzyści może wynieść aż do 12 000 złotych. Ponadto TUCSON z Wyprzedaży Hyundai 2018 oferowany jest z atrakcyjnym promocyjnym finansowaniem oraz ubezpieczeniem w wysokości 2,99% wartości samochodu. Dodatkowo model objęty jest 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów w standardzie.

* dane z raportów IBRM SAMAR z grudnia 2018 roku oraz stycznia 2019 roku na podstawie danych z Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców

Źródło: Hyundai