Autoryzowane serwisy samochodowe - dlaczego warto korzystać z ich usług?

Autoryzowane serwisy samochodowe - dlaczego warto korzystać z ich usług?01.04.2019
Chcesz wykonać przegląd okresowy? Zależy Ci na profesjonalnej wymianie opon z możliwością przechowania ogumienia? A może pojazd wymaga naprawy lub drobnych prac blacharsko-lakierniczych?

Zamiast wybierać przypadkowy warsztat, zgłoś się do autoryzowanego serwisu samochodowego. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z takiej opcji.

Poznaj zalety serwisowania w ASO

Autoryzowany serwis Hyundai czy innej marki ma dużą przewagę nad niezależnymi warsztatami. Na korzyść przemawia wiele argumentów, które czynią ASO rozwiązaniem godnym rozważenia.

Usługi na wysokim poziomie

Jako że ASO stanowi integralną część konkretnej marki samochodowej, można oczekiwać świadczenia usług na wysokim poziomie. Producenci czuwają nad tym, aby serwis Hyundai w Warszawie czy innym mieście reprezentował wysoki standard. Od rzetelności wykonywanej pracy może zależeć wiarygodność oraz popularność marki. Chodzi o to, by kojarzyła się ona pozytywnie – dlatego producenci stale kontrolują specjalistów zatrudnionych w konkretnym ASO.

ASO

Trafna diagnoza i szybka naprawa

W przypadku usterki pojazdu istotną rolę odgrywa trafna diagnoza. ASO Hyundai dysponuje zaawansowanym sprzętem diagnostycznym, który pozwala na celne rozpoznanie powodu problemów z autem. To z kolei pozwala na szybkie rozpoczęcie prac naprawczych – po to, aby sprawny pojazd jak najszybciej trafił w ręce właściciela. Fachowcy z autoryzowanego serwisu Nord Auto Hyundai nie szukają przyczyny awarii metodą „prób i błędów”. Mają pełną świadomość, co zostało uszkodzone – nie działają po omacku.

Montaż oryginalnych części zamiennych

Decydując się na serwisowanie pojazdu w ASO, można liczyć na montaż wyłącznie oryginalnych części zamiennych. Tymczasem w niezależnych warsztatach często montuje się nieoryginalne części zamienne – tańsze, ale jednocześnie mniej wytrzymałe. Może się więc okazać, że za naprawę w ASO tylko pozornie zapłacisz więcej – szczególnie, jeśli po naprawie w tańszym warsztacie trzeba będzie dokonać kolejnej naprawy tej samej usterki.

Kompleksowa oferta

Serwis Hyundai w Warszawie to dowód na to, że ASO może świadczyć wszechstronne usługi. Oferta nie ogranicza się wyłącznie do napraw pojazdów. Uwzględnia również m.in.:

  • serwis blacharsko-lakierniczy,
  • hotel dla opon i kół,
  • assistance,
  • części zamienne.

Oddając pojazd do autoryzowanej stacji obsługi, możesz liczyć na kompleksową obsługę. Nie musisz więc serwisować samochodu w warsztacie, zaś ogumienia wymieniać w jeszcze innym miejscu. To duże ułatwienie i znaczna oszczędność czasu.

Zanim zdecydujesz się skorzystać z oferty niezależnego warsztatu, przeanalizuj korzyści wynikające z napraw w ASO. Szybko przekonasz się, że wyższa cena świadczonych usług przekłada się na profesjonalizm w każdym aspekcie współpracy.