Premiera modelu Hyundai ELANTRA Nowej Generacji

Premiera modelu Hyundai ELANTRA Nowej Generacji16.03.2020
Najlepiej sprzedający się na świecie model marki Hyundai powraca do swoich sportowych korzeni w nadwoziu typu sedan. Hyundai ujawnił pierwsze zdjęcia pokazujące model Hyundai ELANTRA Nowej Generacji.

Nadchodząca, już 7. generacja modelu ELANTRA cechuje się wyrazistym i agresywnym designem o parametrycznych kształtach i powierzchniach, które oddają nową kierunek filozofii projektowania marki Hyundai. Konferencja prasowa towarzysząca światowej premierze samochodu będzie miała miejsce 17 marca o godz. 19.00 czasu lokalnego w The Lot Studios w kalifornijskim West Hollywood, skąd będzie transmitowana na żywo na cały świat. Transmisję będzie można śledzić na www.hyundai.com/worldwide/ oraz w mediach społecznościowych.

Hyundai ELANTRA Nowej Generacji
Hyundai ELANTRA Nowej Generacji

Design modelu ELANTRA Nowej Generacji podkreśla jej progresywny i egzotyczny charakter. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań oraz Parametrycznej Dynamiki w projektowaniu samochód nabrał geometrycznego wyglądu. Koncepcję Parametrycznej Dynamiki wyrażają trzy linie spotykające się w jednym punkcie i nadające samochodowi wyjątkowego wyglądu. Taki design nowego modelu ELANTRA to śmiałe posunięcie, do tej pory rzadko spotykane w projektach samochodów.

Hyundai ELANTRA Nowej Generacji
Hyundai ELANTRA Nowej Generacji

Wnętrze, zaprojektowane w myśl idei Immersyjnego Kokonu, skupia się na doświadczeniach kierowcy. Niskie i szerokie powierzchnie łączą drzwi ze środkową konsolą, podczas gdy duży interfejs składający się z dwóch połączonych ze sobą ekranów podkreśla charakter wnętrza inspirowany samochodami wyścigowymi.

Źródło: Hyundai