Pierwsze zdjęcia zapowiadające model Hyundai Bayon

Pierwsze zdjęcia zapowiadające model Hyundai Bayon20.01.2021
Hyundai ujawnił pierwsze informacje o nowym SUV-ie Bayon. Bayon został zaprojektowany w oparciu o filozofię designu Sensuous Sportiness.

Hyundai przedstawił zdjęcia nowego SUV-a Bayon. Widać na nich połączenie projektu czystego w formie z zaawansowaniem technologicznym. Hyundai zdecydował się na zastosowanie w projekcie modelu filozofii designu Sensuous Sportiness, który łączy emocjonalność z innowacyjnymi rozwiązaniami projektowymi.

Hyundai
Hyundai Bayon

Rozciągające się na całej płaszczyźnie czołowej wloty powietrza w połączeniu z wąskimi światłami do jazdy dziennej optycznie poszerzają nadwozie. Obszerny przedni grill sprawia, że sylwetka samochodu wygląda na bardzo solidną. Reflektory są oddzielone od świateł do jazdy dziennej i znajdują się poniżej nich, co nadaje charakterystycznego wyglądu.

Z tyłu samochodu znajdują się połączone cienką czerwoną listwą światła stopu w kształcie grotu strzały. Szeroko rozmieszczone tylne lampy wizualnie wzmacniają wrażenie szerokości, czyniąc tylną cześć nadwozia jeszcze bardziej wyjątkową.

Hyundai
Hyundai Bayon

Bayon będzie dostępny w Europie w pierwszej połowie 2021 roku. Więcej informacji o modelu zostanie ujawnionych w nadchodzących tygodniach.

Źródło: Hyundai Motor Poland