Dwumiejscowy Hyundai Getz Van dla przedsiębiorców

Dwumiejscowy Hyundai Getz Van dla przedsiębiorców12.02.2007
Hyundai Motor Poland wprowadza 12 lutego 2007 do sprzedaży model Getz Van z homologacją samochodu ciężarowego. Auto będzie oferowane w wersji dwumiejscowej, w której przedział bagażowy jest oddzielony przegrodą ...

Hyundai Motor Poland wprowadza 12 lutego 2007 do sprzedaży model Getz Van z homologacją samochodu ciężarowego. Auto będzie oferowane w wersji dwumiejscowej, w której przedział bagażowy jest oddzielony przegrodą. Tak przygotowane auto spełnia warunki umożliwiające odliczenie podatku VAT przez przedsiębiorców.

Dwumiejscowy Hyundai Getz Van dla przedsiębiorców 1 Getz Van uzupełni ofertę samochodów dostawczych Hyundai kierowaną do przedsiębiorców oraz firm. Atuty małego Hyundaia to przede wszystkim potwierdzona w rankingach niezawodność, 3-letnia gwarancja i szeroki wybór ekonomicznych jednostek napędowych, począwszy od silnika 1.1 litra, przez 1.4 litra po dwa 1.5-litrowe silniki wysokoprężne różniące się mocą.

Niemniej ważne dla klientów, przede wszystkim flotowych, będą niskie koszty zakupu i eksploatacji. Dopłata za Hyundaia Getza w wersji z homologacją ciężarową wynosi tylko 1000 złotych brutto. Na klientów czekają także bardzo atrakcyjne warunki leasingu. Więcej szczegółów można uzyskać w autoryzowanych salonach sprzedaży Hyundai.

Oferta Hyundaia dotyczy wszystkich wersji wyposażenia, z nadwoziem 3 lub 5-drzwiowym. Wymiary części bagażowej to 1230mm długości x 1100mm szerokości x 995mm wysokości. Objętość wynosi 1,35 m3.

Przy zakupie Hyundaia Getza w wersji Van można skorzystać z aktualnych promocji obowiązujących do 31 marca 2007.

Źródło: Hyundai