Nowości w ofercie Hyundaia – modele na rok 2007

Nowości w ofercie Hyundaia – modele na rok 200719.03.2007
Hyundai oficjalnie ogłosił wprowadzenie do sprzedaży modeli z rocznika 2007 oferowanych z jeszcze bardziej atrakcyjnym wyposażeniem. Wraz z samochodami z tegorocznej produkcji pojawiły się trzy nowości ...

Hyundai oficjalnie ogłosił wprowadzenie do sprzedaży modeli z rocznika 2007 oferowanych z jeszcze bardziej atrakcyjnym wyposażeniem. Wraz z samochodami z tegorocznej produkcji pojawiły się trzy nowości: limitowana wersja Top-Line trzech modeli Atos, Getz i Accent; Sonata z nowym silnikiem benzynowym o pojemności 2.0 litra oraz dostawczy H-1 Van z nowym silnikiem 2.5 litra CRDi spełniającym normę emisji spalin Euro4.

Oferta samochodów marki Hyundai tegorocznej produkcji przygotowana została z myślą o klientach mających wysokie wymagania w zakresie komfortu i bezpieczeństwa. Takie działania mają zmienić dotychczasowe postrzeganie marki zgodnie z nową strategią wyrażoną hasłem „Jakość, pewność, inspiracja”. Hyundai dąży do osiągnięcia pozycji marki z wyższej półki, kierowanej do klientów ceniących wysoką jakość, nowoczesne technologie i atrakcyjną stylistykę.

Nowości w ofercie Hyundaia – modele na rok 2007 1 Wersja Top-Line przygotowana została z myślą o klientach, którzy oczekują wygodnego i bezpiecznego auta, z dobrym wyposażeniem i w konkurencyjnej cenie. Model Atos w wersji Top-Line wyposażony jest w dwie poduszki powietrzne oraz system ABS z EBD i kosztuje 30 900 złotych. Modele Getz i Accent w wersji limitowanej Top-Line posiadają w standardzie klimatyzację, a ich ceny zaczynają się od 39 200 zł (Getz) oraz od 46 500 zł (Accent).

Z nadejściem modeli z rocznika 2007 zadebiutował również Hyundai Sonata z nowym, 2-litrowym silnikiem benzynowym CVVT o mocy 145 KM. Moc maksymalną 106 kW osiąga przy 6000 obr./min, a maksymalny moment obrotowy wynosi 188,3 Nm przy 4250 obr./min. Nowy silnik Sonaty charakteryzuje się także wyjątkowo niskim spalaniem na poziomie 6,6l/100km w cyklu pozamiejskim i 8l/100 km w cyklu mieszanym. Ceny Sonaty z nowym, dynamicznym silnikiem zaczynają się od 78 900 zł, a jak zwykle bogate wyposażenie obejmuje 6 poduszek powietrznych, EBS z EBD, system ESP, asystenta hamowania BAS, klimatyzację, pełną elektrykę szyb, zamek centralny z pilotem i autoalarmem, radio ze sterowaniem w kole kierownicy i felgi aluminiowe.

Na klientów poszukujących pojazdów użytkowych czeka nowy Hyundai H-1 Van z nowym silnikiem wysokoprężnym o pojemności 2.5 litra i mocy 140 KM spełniającym normy emisji spalin Euro 4. Dostawczy, 3-osobowy H-1 występuje w trzech wersjach wyposażenia, których ceny zaczynają się od 68 900 zł. Przestrzeń ładunkowa H-1 Vana, który występuje wersji z przedłużonym rozstawem osi, ma objętość 5,71m3 i maksymalną ładowność prawie 1,4 t.

Ofertę samochodów z 2007 roku uzupełniają modele rekreacyjne z segmentu SUV: Tucson i Santa Fe.

Źródło: Hyundai