Hyundai przedstawia model KONA Electric N Line

Hyundai przedstawia model KONA Electric N Line16.01.2024
Chcąc na nowo zdefiniować styl pojazdów elektrycznych, Hyundai Motor przedstawia zupełnie nową KONA Electric N Line - urzekające połączenie zelektryfikowanego i sportowego designu.

Hyundai Motor sprawia, że nasz najlepiej sprzedający się pojazd elektryczny będzie wyglądać jeszcze bardziej sportowo. Będzie to pierwszy Hyundai EV, który zostanie poddany sportowemu zabiegowi N Line, co jeszcze bardziej poszerza skoncentrowane na kliencie.

Hyundai KONA Electric N Line 2024

KONA Electric N Line charakteryzuje się sportowym i dynamicznym designem, zachowując imponujące osiągi i zasięg samochodu. Klienci, którzy cenią zarówno styl, jak i zrównoważony rozwój, a także najlepszą w swojej klasie przestrzeń wewnętrzną oferowaną przez, zupełnie nową KONA, mogą od tego momentu personalizować najlepiej sprzedający się SUV Hyundaia.

N Line design

Kluczowe cechy KONA Electric N Line obejmują unikalne zderzaki z przodu i z tyłu, stylowe listwy progowe oraz zestaw dedykowanych 19-calowych kół, zaprojektowanych tak, aby podkreślić sportowy wygląd modelu. Nadwozie dodatkowo zdobi ekskluzywne logo N Line, podkreślające odważny wygląd modelu.

Hyundai KONA Electric N Line 2024
Hyundai KONA Electric N Line 2024

Wewnątrz kabiny KONA Electric N Line znajdują się sportowe fotele z logo N Line i czerwonymi kontrastowymi szwami, tworząc wciągające i dynamiczne środowisko jazdy. Dodatkowe czerwone detale na kierownicy i desce rozdzielczej podkreślają wyjątkową estetykę wnętrza N Line. Koncentrujemy się na zapewnieniu zniewalających wrażeń z jazdy bez uszczerbku dla komfortu i funkcjonalności.

Detale wyróżniające serię N Line

 • Bardziej agresywny, sportowy design przodu i tyłu
 • Dedykowany przedni i tylny zderzak EV N Line
 • Błyszczące czarne lusterka boczne
 • Dwukolorowy czarny dach (opcja)
 • Dedykowana kierownica N Line
 • Ekskluzywne metalowe pedały N Line
 • Czarna podsufitka
 • Specjalne 19-calowe felgi aluminiowe, ekskluzywny design N Line
 • Specjalne fotele N Line z czerwonymi kontrastowymi szwami
 • Dostępne dwa siedzenia: tkanina lub tkanina Eco Alcantara i skóra
 • Specjalna wersja Alcantary® zawierająca 57% poliestru pochodzącego z recyklingu
Hyundai KONA Electric N Line 2024
Hyundai KONA Electric N Line 2024
Hyundai KONA Electric N Line 2024

Produkcja KONA Electric N Line, której rozpoczęcie produkcji zaplanowano na luty 2024 r., ma pojawić się na europejskich drogach wiosną 2024 r. Premierowy kolor Serenity White Pearl z dwukolorowym dachem Abyss Black Pearl przygotowuje grunt pod odważne i stylowe wejście do świata segmencie w pełni elektrycznych SUV-ów.

Hyundai KONA Electric N Line 2024

Dokonując przełomowego posunięcia, Hyundai zapewnił, że rozwiązania N Line zostaną zastosowane w każdym wariancie układu napędowego nowej KONA, dzięki czemu KONA N Line stanie się wszechstronną i ekscytującą opcją dla szerokiego grona klientów. Niezależnie od tego, czy zdecydują się na silnik spalinowy, napęd hybrydowy czy w pełni elektryczny, kierowcy mogą teraz cieszyć się sportowymi i charakterystycznymi funkcjami linii N, wyznaczając nowy standard w zaangażowaniu Hyundaia w innowacje i zrównoważony rozwój.

Źródło: Hyundai