Hyundai Azera VIP Luxury na SEMA 2007

Hyundai Azera VIP Luxury na SEMA 200701.11.2007
Wśród kilkudziesięciu premier targów SEMA-największej światowej imprezy poświęconej tuningowi, jednym z najciekawszych naszym zdaniem aut, jest luksusowy Hyundai Azera autorstwa "VIP Luxury Tuner"

Hyundai Azera VIP Luxury na SEMA 2007 1Ogromna limuzyna Azera oferowana jest także w Europie pod nazwą Grandeur. Jednak wersja seryjna nie prezentuje się tak okazale jak przeróbka wykonana przez amerykańskiego tunera.

Wzorem BMW serii M, dach wykonano z ultralekkiego karbonu. Wnętrze limuzyny kojarzy się raczej z produktami Brabusa, niż z koreańską marką. Tapicerka z czarnej, stebnowanej Alcantary z białymi przeszyciami wygląda doskonale i ekskluzywnie.

Seryjne pseudo-drewniane listwy wykończeniowe zastąpiono okładzinami wykończonymi czarną fortepianową politurą, podobnie jak kierownicę i dźwignię zmiany biegów.

Hyundai Azera VIP Luxury na SEMA 2007 2 Intymność zapewniają szyby pokryte czarną folią. Samochód wyposażono również w sportowe sprężyny marki Eibach, sportowy układ wydechowy MagnaFlow, filtr powietrza K&N i hamulce od Brembo.

Nadwozie pokryto najmodniejszym w tym sezonie, białym, perłowym lakierem, a wnęki kół szczelnie wypełniają matowo czarne, 19-calowe obręcze kół odlane ze stopów magnezu.

Źródło: CarScoop, informacja Moto Target