Podwójne zwycięstwo Hyundaia w Fleet Awards Polska

Podwójne zwycięstwo Hyundaia w Fleet Awards Polska23.05.2011 Oferowany przez markę Hyundai program gwarancyjny 5-Year Triple Care zwyciężył w tegorocznym plebiscycie Fleet Awards Polska w kategorii Flotowa Usługa Roku 2011 - serwis. 5 - Year Triple Care jest kompleksową ofertą gwarancyjną ...

..., na którą składa się 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów, 5 lat opieki technicznej pojazdu oraz 5 lat assistance.

Pierwszym modelem oferowanym na rynku z programem 5-Year Triple Care był nowoczesny SUV ix35, który również zdobył wyróżnienie w kategorii Najbardziej Ekonomiczne Auto Flotowe Roku 2011 - SUV. Aktualnie wszystkie wprowadzane do sprzedaży modele marki Hyundai objęte są wspomnianym programem.

Plebiscyt Fleet Awards Polska to coroczne wydarzenie branży flotowej, którego rezultatem jest wyłonienie najlepszych usług oraz samochodów flotowych. Jury konkursu składające się fleet managerów oraz specjalistów zarządzających samochodami w firmach ocenia produkty w głosowaniu internetowym oraz uczestniczy w wielkim teście aut. Tegoroczna, ósma edycja plebiscytu pokazała, że Hyundai może za kilka lat stać się silnym graczem na rynku zakupów flotowych.

Źródło: Hyundai Motor Poland