Hyundai ogłosił ceny nowego modelu i40 sedan

Hyundai ogłosił ceny nowego modelu i40 sedan10.02.2012
Po udanym debiucie modelu i40 kombi w czerwcu ubiegłego roku, firma Hyundai Motor Poland wprowadziła właśnie do sprzedaży model i40 w wersji sedan. Jest to kolejny samochód odzwierciedlający ekspansję Hyundaia przebiegającą ...

Hyundai ogłosił ceny nowego modelu i40 sedan 1...pod szyldem nowego sloganu marki: pod szyldem nowego sloganu marki: New Thinking. New Possibilities. (Nowe Myślenie. Nowe Możliwości).

Łączący w sobie dynamizm i wyjątkową elegancję i40 dostępny jest w czterech wersjach silnikowych – dwóch benzynowych i dwóch wysokoprężnych. Osiągają one moc od 115 KM do 177 KM, a dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu w całym zakresie obrotów silnika, i40 prowadzi się wyjątkowo komfortowo zarówno podczas jazdy w mieście jak i na autostradzie.

i40 charakteryzuje się bogatym wyposażeniem już w wersji podstawowej. Wśród opcjonalnych rozwiązań High-tech znajduje się asystent parkowania i utrzymania toru jazdy, jak również Bluetooth® z funkcją rozpoznawania głosu, pełna nawigacja oraz kamera cofania. W aspekcie komfortu i wygody, i40 może być wyposażony w elektryczny hamulec postojowy, system wentylacji przednich siedzeń, podgrzewane siedzenia przednie i tylne, automatyczny system odszraniania szyby przedniej oraz podgrzewaną kierownicę.

Hyundai ogłosił ceny nowego modelu i40 sedan 2 i40 korzysta z najnowszych technologii bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego w celu zapewnienia maksymalnej ochrony użytkowników, dzięki czemu ma być kolejnym modelem marki Hyundai, spełniającym najwyższe kryteria oceny bezpieczeństwa w testach Euro NCAP (5 gwiazdek).

Samochód objęty został unikalnym programem gwarancyjnym 5-Year Triple Care (5 lat pełnej gwarancji bez limitu kilometrów, 5 lat assistance i 5 lat opieki technicznej).

Źródło: Hyundai