10 najseksowniejszych samochodów wg mężczyzn

10 najseksowniejszych samochodów wg mężczyzn29.12.2007
Kobiety, które chciałyby niezawodnie zwrócić na siebie uwagę mężczyzn powinny zasiąść za kółkiem klasycznego kabrioletu i dobrze go prowadzić – taki wynik przyniosła najnowsza ankieta przeprowadzona przez evecars.com

Serwis przeznaczony dla zmotoryzowanych kobiet przeprowadził ankietę na reprezentacyjnej grupie mężczyzn pytając, jakim samochodem powinna jeździć kobieta, aby wywrzeć na nich największe wrażenie. Zwycięzcą okazał się Mercedes-Benz SL Roadster, klasyczny model produkowany w latach 1955-1963, znany z filmu "Wyższe sfery", w którym modelem tym jeździła Grace Kelly. {AKAPIT] "Mercedes SL Roadster to z pewnością przepiękny samochód, stylowy i klasyczny. Nie jest tani, lecz jego zakup dowodzi, że właściciel ma wyrafinowany gust." – stwierdziła Alex Jenner-Fust, redaktor naczelny evecars.com.

"Ankietowanym przez nas mężczyznom bardzo podobał się pomysł, aby za kierownicą sportowego samochodu posadzić kobietę, lecz jedynie wtedy, gdyby wiedziała, jak go właściwie prowadzić." – kontynuowała Alex Jenner-Fust.

10 najseksowniejszych samochodów wg mężczyzn 1 Martin Schlaeppi, który bierze udział w wyścigach Radical Enduro, zagłosował na Evo. "To pojazd dla ludzi, którzy lubią jeździć, jednak kierowca musi włożyć sporo wysiłku i koncentracji, aby dobrze go prowadzić" – powiedział - "Kierowcy Evo znają się na swych samochodach i dlatego właśnie uważam, że to bardzo seksowny widok, gdy za jego kołkiem siedzi kobieta."

Evecars.com zapytało również kobiety z branży motoryzacyjnej, jakie modele wybrałyby dla siebie, żeby czuć się w nich fantastycznie. Najlepsze wyniki osiągnęły dwumiejscowe kabriolety, takie jak luksusowy Jaguar XKR oraz samochody sportowe: Porsche 911 i Mitsubishi Evo.

10 najlepszych samochodów, aby zawrócić mężczyznom w głowie:
1. Mercedes SL Roadster
2. Porsche 911
3. Mitsubishi Evo
4. Land Rover Defender
5. Subaru Impreza
6. Rolls-Royce Phantom
7. Range Rover Sport
8. Fiat 500
9. VW Golf R32
10. Caterham

Źródło: Newspress