Pełne odliczenie VATu także w modelach Mercedesa

Pełne odliczenie VATu także w modelach Mercedesa27.04.2009
W pięciu różnych klasach samochodów osobowych Mercedes-Benz jest już możliwe uzyskanie pełnego odliczenia podatku VAT. Specjalna oferta dla przedsiębiorców dotyczy pojazdów zarówno cztero-, jak i pięcioosobowych.

Klienci zainteresowani kolejnymi trzema modelami otrzymają ofertę porównywalną do samochodów z homologacją ciężarową.

Żeby możliwe było uzyskanie odliczenia VAT samochód musi posiadać specjalną homologację AF i spełniać warunek ładowności powyżej 500 kg. W ofercie Mercedes-Benz znajduję się już pięć różnych klas samochodów osobowych oferowanych w takiej specyfikacji. Klienci mogą wybierać spośród mniejszych modeli czterosobowych, bądź dużych pięcioosobowych. Aktualną ofertę przedstawia poniższa tabela: {TABELA} „Wielu naszych klientów wstrzymywało decyzję o zakupie nowego samochodu osobowego do czasu wprowadzenia do oferty modeli „z kratką”. Teraz z pięcioma klasami pojazdów jesteśmy w stanie zaspokoić niemal wszystkie potrzeby biznesu na rynku samochodów premium” – mówi Paweł Miszkowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Mercedes-Benz Cars.

Od połowy roku do sprzedaży wejdą trzy kolejne modele (ML i GLK oraz nieco później nowa Klasa E kombi) spełniające warunki do odliczenia VAT.

Źródło: DaimlerChrysler