Mercedes Sprinter na pierwszym miejscu

Mercedes Sprinter na pierwszym miejscu27.07.2006
Nowy Sprinter już doczekał się nagrody. Został wybrany przez niemieckie wydawnictwo ETM "Transporterem roku 2006". W gronie testujących znaleźli się managerowie flot oraz właściciele przedsiębiorstw transportowych ...

Nowy Sprinter, wprowadzony na rynek w kwietniu br., już doczekał się nagrody. Został wybrany przez niemieckie wydawnictwo ETM "Transporterem roku 2006".

Mercedes Sprinter na pierwszym miejscu 1 Samochody dostawcze, które swoje światowe premiery miały w tym roku, były testowane przez przedstawicieli branży kurierskiej, którzy mogą poszczycić się już sześcioletnim stażem w konkursie. W gronie testujących samochody znaleźli się managerowie flot oraz właściciele przedsiębiorstw transportowych.

W teście na najlepszy transporter roku 2006 szczególną uwagę zwrócono na takie kryteria jak bezpieczeństwo ogólne, bezpieczeństwo załadunku i zagospodarowanie wnętrza. Mercedes Sprinter zebrał pochwały za szeroko rozwinięty system ESP 8.1 oraz układ hamulcowy. Profesjonalistów przekonała również zwrotność samochodu oraz niski poziom hałasu w kabinie.

Źródło: Daimlerchrysler