Wielka Gala Nowej Insignii w polskich salonach Opla

Wielka Gala Nowej Insignii w polskich salonach Opla21.06.2017
Premierowe prezentacje nowej Insignii: 23-25 czerwca w salonach Opla w Polsce. Nowy Opel Insignia miał swoją światową premierę podczas Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego w Genewie w marcu tego roku.

Do tej pory jednak niewiele osób miało okazję zobaczyć ten wspaniały model na żywo, a tym bardziej usiąść za jego kierownicą i poczuć jak znakomicie i komfortowo się go prowadzi. Taka okazja będzie już w najbliższy weekend, w dniach 23-25 czerwca, podczas Wielkiej Gali Nowej Insignii, czyli Dni Otwartych w autoryzowanych salonach sprzedaży marki w Polsce. Dla odwiedzających przygotowano wiele atrakcji, m.in., salony sprzedaży w Warszawie odwiedzi, jeden z pierwszych użytkowników nowej Insignii, znany polski aktor Marcin Dorociński.

Opel Insignia 2017

Nowy Opel Insignia imponuje nie tylko niezwykłą sylwetką i przyjazną atmosferą wnętrza, ale także inteligentnymi technologiami, począwszy od wyznaczających trendy matrycowych reflektorów Opel LED IntelliLux® poprzez zaawansowany system napędu na wszystkie koła z wektorowaniem momentu obrotowego po nowoczesne systemy wspomagające kierowcę i udoskonalony wyświetlacz projekcyjny HUD (Head up Display). Ponadto Insignia jest wyposażona w pierwszorzędne opcje łączności pozwalające na zintegrowanie smartfona z pokładowym systemem multimedialnym, a także w system Opel OnStar z nowymi funkcjami osobistego opiekuna. Dzięki oszczędnym turbodoładowanym silnikom nowej generacji, masie obniżonej nawet o 200 kilogramów (w zależności od wersji) oraz niżej osadzonemu fotelowi kierowcy, Insignia jest jeszcze zwrotniejsza niż poprzednie modele Opla z tego segmentu oraz zapewnia bezpośrednie i satysfakcjonujące wrażenia z jazdy.

Źródło: Opel