Nowy system multimedialny Navi 4.0 IntelliLink w Oplach KARL, ADAM i Corsa

Nowy system multimedialny Navi 4.0 IntelliLink w Oplach KARL, ADAM i Corsa20.07.2017
Navi 4.0: zintegrowana nawigacja satelitarna i system Opel OnStar z funkcją pobierania celu podróży w Oplach KARL, ADAM i Corsa. Najlepsze opcje łączności: kompatybilność z Apple CarPlay i Android Auto.

Nowy system multimedialny Navi 4.0 IntelliLink jest już dostępny w najmniejszych modelach Opla, czyli w KARLu, ADAMie i Corsie. Kierowcy mogą korzystać z systemu multimedialnego z wbudowaną nawigacją oraz ze wszystkich funkcji osobistego opiekuna kierowcy Opel OnStar — w tym z pobierania celu podróży — aby dotrzeć na miejsce precyzyjnie wytyczoną i wygodną trasą.

Navi 4.0 IntelliLink

Oprócz wszystkich zalet systemu R 4.0 IntelliLink — takich jak siedmiocalowy ekran dotykowy, moduł Bluetooth oraz kompatybilność ze standardami Apple CarPlay i Android Auto — Navi 4.0 IntelliLink oferuje drogowe mapy Europy wyświetlane w formacie 2D lub 3D oraz dynamiczne wskazówki odbierane przez TMC. Kierowcy otoczeni opieką systemu Opel OnStar mogą nawet przesyłać współrzędne celu podróży wprost do systemu nawigacji (funkcja pobierania celu podróży). Można to zrobić za pośrednictwem doradcy OnStar lub przez aplikację MyOpel.

Navi 4.0 IntelliLink

Dzięki oszczędnemu i przejrzystemu menu oraz intuicyjności obsługi funkcjonalnego systemu Navi 4.0 IntelliLink model KARL, ADAM i Corsa należą do najlepiej skomunikowanych małych samochodów na rynku.

Źródło: Opel