Ogłoszono ceny vanów Opla: Vivaro Kombi Elegance i Tourer

Ogłoszono ceny vanów Opla: Vivaro Kombi Elegance i Tourer26.10.2017
Dziś można już składać zamówienia na biznesowego vana Vivaro Tourer oraz na nowego Vivaro Kombi Elegance z miejscami dla 9 osób. Ceny atrakcyjnych minibusów Vivaro rozpoczynają się od 128 100 zł (wszystkie ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi z VAT w Polsce).

Zaledwie kilka tygodniu temu nowe minibusy Opel Vivaro miały swoją premierę na Salonie Motoryzacyjnym we Frankfurcie.

Nowe odmiany imponują pierwszorzędnym wyposażeniem i komfortem zbliżonym do samochodów osobowych, oferując jednocześnie mnóstwo przestrzeni i możliwość elastycznego konfigurowania układu foteli. Kierowca i pasażerowie mają do dyspozycji nowoczesne technologie i systemy wspomagające prowadzenie pojazdu, a także pełen zestaw opcji łączności. System Navi 80 IntelliLink podaje informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym i jest kompatybilny z Android Auto.

Doskonały towarzysz w pracy i rekreacji: elegancki, funkcjonalny i komfortowy

Vivaro Tourer, którego można zamówić w wersji podstawowej w cenie od 155 600 zł, jest idealnym salonikiem biznesowym. Osoby chcące korzystać z Vivaro Tourer jak z nowoczesnej, mobilnej sali konferencyjnej mogą po prostu odwrócić drugi rząd siedzeń o 180 stopni, tworząc przestrzeń sprzyjającą rozmowie. Ten przestronny van może stać się jeszcze bardziej komfortowy dzięki dwóm opcjonalnym fotelom obracanym o 360 stopni i składanemu stolikowi.

Opel Vivaro Combi+ and Tourer

Standardowe wyposażenie modelu Vivaro Tourer obejmuje pełne wykończenie wnętrza z oświetleniem sufitowym LED, przyjemnie rozjaśniającym przedział pasażerski. Laptopy i inne urządzenia mobilne można z łatwością podłączyć do usytuowanych przy drugim rzędzie dwóch portów USB i gniazda 220 V (do 300 watów). Po zamontowaniu opcjonalnego dodatkowego akumulatora pojemność energetyczna przy wyłączonym silniku wzrasta do 70 Ah. Klimatyzacja z przodu i z tyłu, czujniki parkowania i wiele innych elementów wyposażenia również oferowane są w standardzie — podobnie jak komfort dla kierowcy i pasażera na przednim fotelu. Obydwaj mogą cieszyć się relaksującą jazdą dzięki regulowanym w sześciu kierunkach fotelom z podłokietnikami, podparciem odcinka lędźwiowego i bocznym poduszkom powietrznym.

Vivaro Tourer wyróżnia się też wyglądem zewnętrznym, podkreślonym czarnymi klamkami drzwi i tylnej klapy oraz błyszczącymi oprawami lusterek bocznych. Ponadto dostępne są mocno przyciemniane szyby za słupkiem B oraz 17‑calowe obręcze kół ze stopów lekkich w wersji dwukolorowej, srebrnej lub czarnej.

Vivaro Kombi Elegance to komfortowy minibus do przewozu pasażerów lub rodziny. Wygodny fotel kierowcy jest regulowany w sześciu kierunkach, a dwójka pasażerów z przodu ma do dyspozycji komfortowo wyprofilowane siedzenia. Tylne kanapy mają standardowo podłokietniki, drugi i trzeci rząd siedzeń można wymontować bez użycia narzędzi, a trzeci rząd jest także składany. 9‑osobowy, przestronny minibus jest już dostępny w cenie od 128 100 zł.

Opel Vivaro Combi+ and Tourer

Navi 80 IntelliLink: doskonale skomunikowany - teraz także z Android Auto

Poszczególne wersje systemu multimedialnego zapewniają rozrywkę na znakomitym poziomie. Jedną z opcji jest Navi 80 IntelliLink podający informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym. Dzięki łączności online moduł nawigacji może dostarczać kierowcy w czasie rzeczywistym informacje na temat sytuacji na drogach oraz proponować alternatywną trasę omijającą utrudnienia w ruchu. 7‑calowy kolorowy ekran dotykowy, przyciski na kierownicy oraz sterowanie głosowe zapewniają łatwą obsługę systemu, który teraz jest także kompatybilny z Android Auto. Użytkownicy smartfonów z Androidem (wersja Lollipop 5.0 lub wyższa) mogą wyświetlać wiele funkcji urządzenia mobilnego na ekranie systemu multimedialnego Vivaro, sterować odtwarzaniem muzyki lub uruchamiać aplikacje zainstalowane w smartfonie. Listę dostępnych aplikacji podano na stronie android.com/auto.

Źródło: Opel